پیکرتراشی

پیکرتراشی پهلو

انواع روش های پیکرتراشی پهلو چیست؟ پیکرتراشی شکم و پهلو بدون جراحی چگونه است؟ بادی کانتورینگ با جراحی بهتر است یا بدون جراحی؟ بهترین کاندیدای پیکرتراشی چه کسانی هستند؟ قیمت پیکرتراشی شکم و پهلو چه قدر است؟ هزینه لیپوماتیک چقدر است؟

پیکرتراشی پهلو اخیرا به میزان زیادی مورد توجه قرار گرفته است و به وفور از آن استفاده می شود. این روش مشکلات مربوط به افرادی که با چاقی موضعی در ناحیه پهلو رو به رو هستند را برطرف کرده است و بانوان و آقایان زیادی تا کنون از این روش استفاده نموده اند.

در این روش چربی های انباشته شده در پهلوها که اضافی هستند از بدن جدا می شوند و پهلو ها ظاهر بسیار مناسبی پیدا می کنند.

انواع روش های پیکرتراشی پهلو

برای بادی کانتورینگ بر اساس میل متقاضیان و یا شرایط جسمی آنها میتوان با مشورت پزشک یکی از روش های تهاجمی و یا کم تهاجمی را به کار برد که این روش ها به شرح زیر هستند:

پیکرتراشی پهلو تهاجمی

در این روش متقاضیان باید تحت بیهوشی کامل قرار بگیرند تا عملیات بادی کانتورینگ برای انها انجام شود که در نهایت پس از پایان یافتن عملیات جراحی، فرد به اتاق ریکاوری منتقل می شود و به دوره نقاهت وارد می شود. در این روش هیچ گونه دردی در حین انجام عملیات وجود نخواهد داشت و فقط در دوره نقاهت کمی درد ممکن است که احساس شود.

پیکرتراشی شکم و پهلو بدون جراحی

اخیرا با پیشرفت های صورت گرفته در علم پزشکی روش های جدیدی روی کار امده اند که از طریق انها میتوان پیکرتراشی بدون جراحی انجام داد. پیکرتراشی بدون جراحی تحت بی حسی موضعی و یا حتی بدون نیاز به بی حس کننده انجام می شود و شرایط بسیار ایده آلی دارد. اما این روش ها اغلب برای کسانی مناسب هستند که چربی های انباشته شده کمی در شکم و پهلو داشته باشند.

پیکرتراشی پهلو
پیکرتراشی پهلو

بادی کانتورینگ با جراحی بهتر است یا بدون جراحی؟

عمل پیکرتراشی در سعادت اباد با هر یک از روش های ذکر شده در فوق شرایط مخصوص به خود را دارد و هر یک از آنها در شرایط خاصی به کار برده می شوند. به صورت کلی پیکرتراشی پهلو با جراحی کامل برای کسانی که با چاقی زیاد رو به رو هستند مناسب تر است و پیکرتراشی های پهلو با روش های غیر تهاجمی برای افرادی که به میزان بسیار کم چربی انباشته شده دارند مناسب خواهد بود.

بهترین کاندیدای پیکرتراشی پهلو

بهترین کاندیدای پیکرتراشی  کسانی هستند که از ویژگی های زیر برخوردار باشند:

 • کسانی که دارای چربی های انباشته شده در این قسمت هستند
 • افرادی که اعتماد به نفس خود را از دست داده اند
 • کسانی که به دنبال زیبایی بدن و اندام های خود هستند
 • تمامی بانوان و اقایانی که وضعیت جسمی مناسبی دارند
 • کسانی که مایل به ورزش کردن و یا رژیم کرفتن نیستند
 • افرادی که میخواهند در مدت زمان کوتاهی از چربی های پهلو خلاص شوند
 • و…

بهترین روش پیکرتراشی پهلو بدون جراحی

در میان روش های مختلف پیکرتراشی بدون جراحی میتوان روش لیپوویزر را به عنوان بهترین روش در نظر گرفت؛ زیرا این روش هیچ گونه تهاجم، جراحت و یا خونریزی و درد وجود ندارد.

در روش لیپووویزر از بین رفتن چربی ها به این شکل انجام می شود که پزشک دستگاه را به صورت موضعی بر روی پهلوها قرار می دهد و این کار موجب می شود که امواج دستگاه به داخل بدن فرد نفوذ کند و چربی ها را اب نماید؛ در ادامه چربی هایی که به دلیل امواج اولتراسوند آب شده اند با استفاده از سوزن های مخصوص از داخل بدن تخلیه می شوند و به این شکل پیکرتراشی پهلو با این روش انجام می شود.

لازم به ذکر است که در روش لپیوویزر علاوه بر آنکه چربی ها از بین می روند، پوست نیز صاف و لیفت می شود و وضعیت مناسبی پیدا می کند و از افتادگی پوست جلوگیری به عمل می آید.

قیمت پیکرتراشی شکم و پهلو

قیمت پیکرتراشی شکم و پهلو بر اساس روشی که هر کسی به کار می برد، تعیین می شود. بنابراین برای کسب اطلاع از قیمت این روش باید ابتدا روش مورد نظر خود را انتخاب کنید.

علاوه بر آن باید وضعیت جسمی شما توسط پزشک مورد بررسی قرار بگیرد تا پزشک دریابد که روش انتخاب شده برای شما مناسب است و یا خیر.

با انجام شدن این مراحل بخشی از هزینه مورد نیاز برای پیکرتراشی پهلو یا هزینه جراحی ابدومینوپلاستی مشخص می شود و پس از آن باید عوامل ذکر شده در زیر را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید از مبلغ دقیق این روش مطلع شوید:

 • دستمزد پزشک
 • هزینه ای که مرکز زیبایی از متقاضیان برای انجام این کار دریافت می کند
 • میزان چربی های انباشته شده در پهلو
 • تعداد جلساتی که باید برای پیکرتراشی پهلو در روش های غیر تهاجمی به کار رود
 • پیکرتراشی برای شکم یا پهلو و یا هر دوی انها
 • و…

مطلب پایانی

پیکرتراشی پهلو و جراحی لیپوماتیک شکم را میتوانید در مجموعه لیپوویزر واقع شده در سعادت آباد تهران انجام دهید و نتیجه رضایت بخش دریافت کنید. مجموعه لیپوویزر از جدیدترین روش ها و تجهیزات در امور زیبایی مختلف بهره می برد و از مهارت بهترین پزشکان زیبایی استفاده می کند.

در صورتی که می خواهید اطلاعات بیشتری نسبت به این مرکز به دست آورید، بخش درباره ما را مطالعه کنید و یا از طریق تلفن های تماس با ما در ارتباط باشید.

درخواست مشاوره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا