پیکرتراشی

پیکرتراشی پایین تنه

پیکرتراشی پایین تنه (ران پا) چیست و چگونه است؟

پیکرتراشی پایین تنه چگونه است؟ پیکرتراشی پایین تنه مربوط به کدام قسمت های بدن میشود؟ چه کسانی می توانند پیکرتراشی پایین تنه انجام دهند؟ مزایای پیکرتراشی برای قسمت های پایینی بدن چیست؟ اگر اطلاعات کافی در رابطه با پیکرتراشی و شرایط آن ندارید، پیشنهاد می کنیم که تا پایان این بخش با ما در وب سایت رسمی مجموعه لیپو ویزر تهران همراه باشید.

چربی های انباشته شده در بدن و چاقی موضعی مسائل بسیار ناخوشایندی هستند که اغلب افراد از انها رنج می برند. این مشکلات نه تنها زیبایی بدن را تحت تاثیر قرار می دهند بلکه بر روی سلامتی نیز موثر هستند و میتوانند باعث ابتلا به زانو درد، کمر درد و … شوند.

از این جهت دسترسی به روشی که بتوان از طریق آن کاهش وزن انجام داد و یا از شر این چربی های انباشته شده موضعی خلاص شد، برای عده زیادی از هموطنان عزیز ما حائز اهمیت است که پیکرتراشی این مشکل را برطرف نموده است و شرایط بسیار خوبی را ایجاد کرده است.

این روش برای بخش های مختلف بدن انسان به صورت موضعی قابل استفاده است و پیکرتراشی پایین تنه نیز یکی از پرطرفدارترین بخش ها محسوب می شود.

پیکرتراشی پایین تنه چگونه است؟

پیکرتراشی برای پایین تنه به صورت کم تهاجمی و تحت بی حسی موضعی برای متقاضیان انجام می شود. در حقیقت این روش به صورت یک جراحی سر پایی انجام می شود که هیچ درد و خونریزی به همراه ندارد.

برای پیکرتراشی پایین تنه ابتدا باید بخشی از بدن که فرد خواهان تخلیه چربی های آن است، مشخص شود و سپس این بخش ها توسط پزشک مورد جراحی قرار می گیرند و لوله کانولا از طریق سوراخ کوچکی به آن وارد می شود تا چربی های انباشته شده را به مایع تبدیل کند و سپس با قدرت مکش دستگاه بتوان آنها را تخلیه کرد.

با تخلیه شدن چربی ها عملیات پیکرتراشی پایین تنه انجام می شود که به این منظور می توان از روش های مختلف پیکرتراشی مانند: لیپوماتیک و یا لپیو ویزر استفاده کرد.

پیکرتراشی پایین تنه مربوط به کدام قسمت های بدن می شود؟

پیکرتراشی برای بخش های پایینی بدن به تخلیه چربی های موضعی انباشته شده در بخش های مختلف بدن از قبیل باسن و ران پا را شامل می شود و کسانی که به لاغری موضعی برای این بخش ها نیاز باشند، به اصطلاح باید پیکرتراشی پایین تنه انجام دهند.

 

پیکرتراشی پایین تنه
پیکرتراشی پایین تنه

چه کسانی می توانند پیکرتراشی پایین تنه انجام دهند؟

کسانی که از استفاده از این روش برایشان گزینه مناسبی است و یا می توانند آن را در جهت لاغری موضعی به کار ببرند، افرادی با شرایط ذکر شده در زیر خواهند بود:

  • کسانی که از چاقی در ران پا و باسن رنج می برند
  • کسانی که می خواهند سایز ران پا را کاهش دهد و از طرف دیگر به سایز باسن بیفزایند
  • افرادی که اضافه وزن در پایین تنه به سلامتی آنها آسیب وارد کرده است
  • کسانی که اضافه وزن پایین تنه باعث ایجاد زانو درد برایشان شده است
  • افرادی که به زیبایی خود اهمیت می دهند
  • بانوان و آقایان بدون هیچ محدودیت سنی
  • افرادی که در سنین میانسالی و یا کهن سالی قرار دارند
  • و…

مزایای پیکرتراشی

پیکرتراشی برای بخش های پایینی بدن را میتوان همراه با مزیت های بسیار زیادی در نظر گرفت که برخی از مزایای آن از قبیل زیر در نظر گرفته می شوند:

امکان کاهش سایز ران پا و افزایش حجم باسن در یک زمان

یکی از مهم ترین مزایای پیکرتراشی پایین تنه این است که در این روش میتوان در یک لحظه واحد، عملیات مربوط به تخلیه چربی های انباشته شده در ران پا را انجام داد و سپس در صورت تمایل متقاضی، از چربی های به دست آمده از ران پا برای حجم دادن به باسن استفاده کرد که در این شرایط هم از سایز ران کاسته می شود و هم به حجم و زیبایی باسن افزوده می گردد.

انجام اینکار برای کسانی مناسب است که ران پای بزرگی دارند اما باسن انها کم حجم است.

افزایش میزان سلامتی و جلوگیری از بروز زانو درد

همان طور که قبلا اشاره کردیم، پیکرتراشی برای پایین تنه میتواند از بروز مشکلاتی مانند: زانو درد به علت وزن زیاد جلوگیری کند و میزان سلامتی افراد را افزایش دهد. لازم به ذکر است که پزشکان به بسیاری از افراد میانسال به کار بردن این روش را برای افزایش سلامتی تجویز می کنند.

افزایش زیبایی بدن

مسلما اصلی ترین علت استفاده از پیکرتراشی، افزایش زیبایی بدن است که موجب شده تا افراد زیادی به سوی این روش روی آورند و مایل به استفاده از آن باشند. با پیکرتراشی، تمامی کسانی که از وضعیت ظاهری بدن خود ناراضی هستند، امکان رسیدن به اندام ایده آل خود را خواهند داشت.

کاهش سایز

پیکرتراشی پایین تنه در کاهش سایز نیز موثر است و با انجام آن میتوان در حدود 2 الی 3 سایز را کاهش داد که این مساله برای عده زیادی حائز اهمیت است؛ خصوصا کسانی که سایز بالا تنه و پایین تنه آنها یکی نیست، با استفاده این روش می توانند سایز بالا تنه و پایین تنه خود را هماهنگ کنند.

عدم ایجاد عارضه

پیکرتراشی با استفاده از تجهیزات جدید و روش های مدرنی که امروزه به کار می روند، هیچ عارضه ای به همراه ندارد و باعث بروز مشکل برای متقاضیان نمی شود. اما اگر در مراکز نامعتبر به استفاده از این روش بپردازید، باز هم امکان تهدید شدن توسط عوارض پیکرتراشی را خواهید داشت. بنابراین توصیه میکنیم که حتما مراکز معتبر را در این زمینه انتخاب کنید که عوارض احتمالی ناشی از آن برای شما به صفر برسد.

کلام پایانی

پیکرتراشی پایین تنه که برای ران و باسن انجام می شود، از بهترین راهکارهایی است که میتوانید برای زیبایی اندام های پاینی خود به کار ببرید و از نتایج آن بهره مند گردید.

با این روش میتوانید فرم و سایز دلخواه را در باسن و یا ران پا ایجاد کنید و به اعتماد به نفس خود بیفزایید.

به این منظور، در مجموعه لیپو ویزر تهران با بهره گیری از جدیدترین دستگاه ها، تجهیزات و روش های روز دنیا در خدمت شما عزیزان هستیم.

درخواست مشاوره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا