پروتز سینه

پروتز سینه مارک ناگور

پروتز سینه مارک ناگور چه مزایایی دارد؟ بیشتر افرادی که قصد کاشت پروتز سینه دارند، مطمئناً تمایل دارند تا از بهترین پروتز سینه استفاده کنند. البته با توجه به اینکه برندهای مختلفی اقدام به تولید پروتز سینه پروتز سینه برای ورزشکاران با کیفیت‌های متفاوتی کرده اند، مطمئناً شما در انتخاب هر کدام مردد مانده اید.

ما قصد داریم در مورد یکی از بهترین برندهای پروتز سینه که با عنوان مارک ناگور شناخته می‌شود، با شما صحبت کنیم؛ بنابراین توصیه می‌کنیم تا انتها همراه ما بمانید.

انواع پروتز سینه مارک ناگور

این نوع پروتز سینه به دو گروه دسته بندی می شود. جنس پروتز سینه شامل دو نوع است اب نمکی و سیلیکونی و از لحاظ شکل اشکی و گرد است. در ادامه هر یک را توضیح خواهیم داد.

سیلیکونی

در پروتزسینه مارک ناگور نوعی چسب به کار برده می شود که باعث طبیعی به نظر رسیدن پروتز سینه خواهد شد.

پروتز سینه سیلیکونی نرمی و ظاهر طبیعی به سینه ها می دهد. برخی بر این باورند که مواد پروتز مایع است و نگران پاره شدن پروتز هستند. اما این باور اشتباه است، چرا که مواد پروتز سینه  نیمه جامد است.

طبق ازمایشات انجام شده سمی که در ژل سیلیکون پروتز به کار رفته خیلی ناچیز است و اگر پروتز دچار پارگی شود، خطری برای بیمار ایجاد نمی کند و به راحتی می توانید با عمل جراحی ان را خارج کنید.

انواع پروتز سینه مارک ناگور
انواع پروتز سینه مارک ناگور

اب نمکی

یکی دیگر از انواع پروتز سینه مارک ناگور که شباهت زیادی با پروتز سینه برند پلی تک دارد، نوع اب نمکی است که در مقایسه با سیلیکونی سفت تر است. اما مزیت مهمی دارد و آن این است که می توان ان را به عنوان پوسته پروتز جایگذاری کرده و داخل ان را با اب نمک پر کرد که می تواند به اختیار بیمار سایز های مختلفی داشته باشد

مایعی که به عنوان اب نمک داخل پروتز استفاده می شود بسیار شبیه مایعات بدن است. همپنین لازم به ذکر است این اب نمک کاملا استریل می باشد.

این مقاله را از دست ندهید:  پروتز سینه در شهرک غرب

گرد

یکی از انواع پروتز سینه مارک ناگور به شکل گرد بوده که ممکن است شما ان را با نام  IMPLEO بشناسید.  اکثر افراد این نوع پروتز را می پسندند و در بین انواع پروتز سینه پر کاربرد ترین نوع گردی شکل است.

در این نوع پروتز از پوششی استفاده می شود به نام Nagotex که در برابر فشار مقاوم است. انواع پروتز سینه به شکل گرد در 38 مدل وجود دارد که هرنوع ان سایز های مختلفی دارد

اشکی

افراد بسیار زیادی طرفدار پروتز سینه اشکی این مارک هستند که فقط به دنبال افزایش حجم سینه هستند و نمی خواهند شکل ان ها عوض شود. همان طور که از اسم ان مشخص است این نوع  پروتز از شکل طبیعی سینه تبعیت می کند

شکل این نوع از پروتز سینه مارک ناگور باعث می شود که قفصه سینه فشار کمتری تحمل کند و لایه خارجی پروتز هم مقاومت بالایی داشته باشد

مزایای جنس سینه مارک ناگور

آیا پروتز سینه نیاز به تعویض دارد؟ پروتز سینه مارک ناگور از برند های معروف در سال های اخیر محسوب می شود که دارای کنترل کیفی دقیقی است. و ممکن است بار ها نام ان را شنیده باشید

از مزایای این برند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این نوع پروتز گارانتی دائمی دارد که هر موقع مشکلی پیش امد، می توانید از پروتزسینه رایگان استفاده کنید
  • پروتز سینه  تقریبا 90 اپشن در اختیار شما قرار می دهد
  • قیمت مناسب پروتز سینه مارک ناگور
  • حضور نماینده انگلیسی برند ناگور در ایران

جنس پروتز سینه مارک ناگور

پروتز سینه یک شکل کروی دارد که به صورت لایه ای ساخته شده و مواد پر کننده ان با توجه به نوع ان یا با ژل پر شده  یا اب نمک متفاوت خواهد بود. پروتز ماگور مراحل ساخت را به صورت اصولی رعایت کرده است.

سایز پروتز سینه مارک ناگور

با توجه به سلیقه افراد و تشخیص جراح، سایز های مختلفی برای پروتز وجود دارد که مارک ناگور 270 نوع  از آن را عرضه می کند.

سایز پروتز سینه مارک ناگور
سایز پروتز سینه مارک ناگور

ماندگاری پروتز سینه مارک ناگور

افرادی که عمل های زیبای انجام می دهند ماندگاری ان برایشان بسیار مهم است. با توجه به این که مارک ناگور گارانتی دائمی به محصولات خود می دهد این مورد را برای مشتری های خود تضمین می کند.

این مقاله را از دست ندهید: لیفت سینه با دستگاه ادونیس

قیمت پروتز سینه مارک ناگور

هزینه پروتز سینه مارک ناگور نسبت به سایر برند ها کاملا مناسب بوده و صرفه اقتصادی دارد.

راهنمای خرید

اگر قصد تهیه پروتز سینه مارک ناگور را دارید، با مشاوران ما ارتباط بگیرید تا کاملا شما را راهنمایی کنند و شما  بتوانید بهترین نوع پروتز سینه اقساطی را مستقیما از نمایندگی با قیمت مناسب تهیه کنید.

درخواست مشاوره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا