پروتز سینه

پروتز سینه اشکی

پروتز سینه مدل اشکی مناسب چه کسانی است و چقدر هزینه دارد؟

انواع مدل پروتز سینه چیست؟ پروتز سینه اشکی چگونه است؟ مزایای پروتز سینه مدل اشکی چیست؟ پروتز مدل اشکی برای چه کسانی مناسب است؟ پروتز اشکی بهتر است یا گرد؟ قیمت پروتز سینه مدل اشکی چه قدر است؟ برای کسب اطلاع از پاسخ تمامی این پرسش ها تا بخش پایانی همراه ما بمانید.

امروزه استفاده از پروتز سینه توسط بانوان به دلایل مختلف بسیار رواج یافته است و به وفور به کار برده می شود. پروتز سینه در واقع به عنوان یکی از روش های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد که نواقص و عیوب پستان ها را برای بانوان برطرف می کند و فرم زیباتری در بدن به وجود می آورد.

پروتز های سینه به صورت تهاجمی و تحت جراحی کامل در زیر بافت پستان قرار داده می شوند و کسانی که قصد استفاده از این روش را دارند، باید آگاه باشند که جراحی و دوره نقاهت پروتز متناسب با نحوه انجام آن در مقایسه با برخی دیگر از جراحی های زیبایی سخت است و باید به میزان کافی صبر و حوصله و تحمل در این زمینه داشته باشند.

انواع مدل پروتز سینه از نظر شکل

پروتز سینه به صورت کلی از نظر شکل به 2 دسته تقسیم می شود که انواع آن به شرح زیر هستند:

پروتز سینه اشکی

پروتز سینه اشکی نوعی پروتز آناتومیک است که شکل بسیار طبیعی در بافت پستان به وجود می آورد و ظاهر طبیعی سینه ها را حفظ می کنند. شکل این پروتز ها به گونه ای است که به آرامی از نوک سینه به سمت استخوان سینه شیب پیدا می کند و همین مساله موجب می شود که ظاهری طبیعی در مقایسه با پروتز های گرد به سینه بدهد. از آنجایی که شکل این نوع پروتز به اشک شباهت دارد، آن را پروتز اشکی می نامند.

پروتز سینه گرد

پروتز سینه گرد به نوعی از پروتز ها گفته می شود که ظاهر غیر آناتومیک دارند و به میزان زیادی موجب حجم گرفتن و برجسته شدن پستان ها می شوند که البته آن را میتوان در سایز بندی های مختلف مورد استفاده قرار داد و با این وجود هر شخصی میتواند مطابق با میل خود یکی از سایز های آن را برای افزایش زیبایی سینه به کار ببرد. پروتز های گرد از نظر شکل ظاهری شبیه به ماه نیمه کامل هستند و به سه دسته مسطح، کمی مسطح و برجسته تقسیم بندی می شوند.

پروتز سینه اشکی

پروتز سینه اشکی

مزایای پروتز سینه اشکی چیست؟

استفاده از پروتز سینه اشکی در مقایسه با پروتز گرد، از مزیت هایی به شرح زیر برخوردار است:

 • ظاهر طبیعی و نچرال تری دارد
 • باعث ایجاد جلوه غیر طبیعی در بدن نمی شود
 • به زیبایی فرم بدن می افزاید
 • پروتز اشکی با قرار گرفتن در معرض ضربه دچار مشکل نمی شود
 • و…

پروتز سینه اشکی برای چه کسانی مناسب است؟

معمولا بر اساس ویژگی هایی که این نوع پروتز در خود به همراه دارد، میتوان استفاده از آن را برای کسانی که دارای شرایط زیر هستند، مناسب در نظر گرفت:

 • افرادی که مایلند تا بدنی با ظاهر طبیعی و نچرال داشته باشند
 • کسانی که نمی خواهند سینه های خیلی برجسته داشته باشند
 • کسانی که سینه های خیلی کوچکی دارند
 • افرادی که می خواهند به زیبایی فرم بدن خود بیفزایند
 • کسانی که به حفظ آناتومی بدن خود اهمیت می دهند
 • بانوانی که به دنبال دریافت نتیجه ظریف تر هستند
 • و…

پروتز اشکی بهتر است یا گرد؟

معمولا خانم هایی که به دنبال استفاده از پروتز سینه هستند، با این پرسش مواجه می شوند که پروتز اشکی بهتر است یا گرد؟ در این زمینه باید اشاره کنیم که پروتز های سینه گرد و اشکی هر کدام در جایگاه خود میتوانند گزینه مناسب و یا نامناسبی باشند زیرا شرایط افراد تعیین کننده گزینه بهتر و یا بدتر است. به عبارت دیگر هر یک از این مدل های پروتز سینه دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند که با این وجود اگر قصد داشته باشید که از میان این دو پروتز یکی را به عنوان گزینه بهتر انتخاب کنید، توصیه می کنیم که از پزشک در این زمینه مشورت بگیرید تا بر اساس شرایط شما بهترین گزینه مشخص شود.

قیمت پروتز سینه مدل اشکی

اگر از جمله افرادی محسوب می شوید که به دنبال قیمت پروتز سینه مدل اشکی هستید، باید در این زمینه بگوییم که قیمت این نوع پروتز ها فقط بر اساس اشکی بودن یا گرد بودن آنها تعیین نمی شود، بلکه مسائل دیگری نیز در تعیین و محاسبه قیمت آن دخیل هستند.

به همین دلیل برای بررسی قیمت پروتز اشکی سینه باید به فاکتورهای موثر در هزینه که به شرح زیر هستند توجه داشته باشید:

برند و کشور سازنده پروتز

پروتز سینه اشکی را میتوانید با برندهای مختلفی تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید که برند در هزینه آن بسیار موثر واقع می شود. در حال حاضر یکی از بهترین تولید کنندگان پروتز سینه اشکی، کشور آمریکا است که با کیفیت بسیار بالایی آنها را تولید می کند و به همین دلیل پروتز های تولید شده توسط آن قیمت بالاتری دارند.

سایزبندی پروتز سینه

همانطور که در بخش های فوق اشاره کردیم، پروتز سینه سایز بندی دارد و معمولا با توجه به افزایش سایز پروتز، هزینه و قیمت نیز بالاتر می رود. بنابراین اگر قصد داشته باشید که حجم بیشتری در سینه خود به وجود آورید و یا با توصیه پزشک به سایز بزرگ تری از پروتز نیاز داشته باشید، باید بیشتر در این راستا هزینه کنید.

کلینیک زیبایی

کلینیک های زیبایی که امور مربوط به پروتز سینه را برای متقاضیان انجام می دهند شرایط متفاوتی دارند و بر اساس کیفیت ارائه خدمات، لوکیشن، تجهیزات، تیم جراحی و … هزینه متفاوتی را از متقاضیان دریافت می کنند. در نتیجه باید کلینیک های زیبایی و شرایط انها را نیز در این زمینه موثر بدانید.

جراح زیبایی پروتز سینه

جراح زیبایی پروتز بر اساس میزان تجربه، مهارت، شهرت و… دستمزد مخصوص به خود را دارد و جراحانی که در این زمینه فعالیت می کنند از دستمزد یکسانی برخوردار نیستند.

پس باید در انتخاب جراح دقت داشته باشید و یک پزشک مناسب را انتخاب کنید؛ حتی اگر لازم باشد که هزینه بیشتری بپردازید.

کلام پایانی

پروتز سینه اشکی را میتوانید در مجموعه لیپوویزر با بهترین شرایط مورد استفاده قرار دهید و از بهترین برندهای جهانی پروتز استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که کیفیت ارائه خدمات پروتز سینه در شهرک غرب و پزشک جراح در نتیجه ای که از این روش دریافت می کنید، به میزان زیادی موثر است و می تواند رضایت یا عدم رضایت شما عزیزان را به همراه داشته باشد؛

برای بهره بردن از خدمات زیبایی مجموعه لیپو ویزر با ما در تماس باشید.

درخواست مشاوره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا