پروتز سینه

پروتز سینه آلمانی

پروتز سینه چیست؟ آیا پروتز سینه آلمانی مناسب است؟ بهترین برند آلمانی چیست؟ مزایای استفاده از پروتز آلمانی چیست؟ پروتز آلمانی در ایران قابل استفاده است؟ آیا پروتز سینه عوارض دارد؟ در مرکز تخصصی لیپو ویزر که در زمینه پروتز سینه، لیفت سینه و … فعالیت دارد به بررسی پاسخ تمامی این پرسش ها می پردازیم؛ به این منظور از مطالعه این مطلب تا بخش پایانی آن غافل نشوید.

پروتز موادی است که برای حجم دادن و افزایش سایز سینه بانوان مورد استفاده قرار می گیرد و تحت عمل جراحی در داخل بافت سینه قرار داده می شود. اخیرا استفاده از این پروتز ها در کشور ما و سایر نقاط جهان افزایش پیدا کرده است و بیشترین دلیل استفاده از آنها در ایران بهره مند شدن از زیبایی بیشتر در سینه است.

پروتز ها توسط کشورهای مختلفی در جهان تولید می شوند که آلمان نیز در این زمینه فعالیت دارد و پروتز سینه را تولید می نماید و به دیگر کشورهای جهان صادر می کند.

پروتز سینه آلمانی چگونه است؟

پروتز سینه آلمانی که با برندهای مختلف در کشور صنعتی و پیشرفته آلمان ساخته می شود از پوشش بیرونی به عنوان MICROTHANE  برخوردار است و در داخل آن از مواد سیلیکونی استفاده می شود که بسیار نرم و انعطاف پذیر هستند. دوام و ماندگاری پروتز های آلمانی بسیار زیاد است و لایه های تشکیل دهنده آن به گونه ای است که حتی اگر پس از قرار دادن پروتز در بافت سینه، جراحت و یا پارگی در پروتز ایجاد شود هم محتویان موجود در آن به بیرون راه پیدا نمی کنند و وارد بدن نمی شوند.

در حالی که اگر پروتزهای دیگر پاره شوند و یا سوراخی در انها به وجود آید، مواد موجود در آنها به بیرون راه پیدا می کند و وارد بدن می شود.

پروتز سینه آلمانی
پروتز سینه آلمانی

آیا پروتز سینه آلمانی مناسب است؟

با توجه به ویژگی های موجود در پروتزهای سینه آلمانی میتوان گفت که این پروتزها گزینه مناسبی برای جراحی زیبایی پروتز سینه هستند و شرایط خوبی را برای متقاضیان ایجاد می کنند.

کسانی که از پروتز سینه آلمانی استفاده کنند با عوارض ناشی از این روش رو به رو نخواهند شد و حتی اگر پروتز در بدن آنها پاره شود نیز مشکلی برایشان ایجاد نمی گردد. از این جهت پروتز های آلمانی از محبوبیت زیادی بین پزشکان برخوردار هستند.

بهترین برند پروتز آلمانی چیست؟

پروتز آلمانی توسط شرکت های مختلفی تولید می شود و به کشورهای دیگر ارسال می شود که در میان انها بهترین برند پروتز سینه را میتوان پروتزهای پلی تک نام برد که بهترین شرایط را به وجود می آورند.

پروتز سینه پلی تک معمولا برای کسانی مناسب است که بخواهند سینه های گرد و حجیم تری داشته باشند زیرا این نوع پروتز کاملا گرد و کروی است و سایز های کوچک آن که ظاهر طبیعی تری به وجود می آورند از طرفداران بیشتری برخوردار هستند.

مزایای استفاده از پروتز سینه آلمانی چیست؟

استفادهاز پروتز های آلمانی سینه خصوصا برند پلی تک از مزیت های زیادی برخوردار است که مهمترین مزایای آن را میتوان از قبیل زیر در نظر گرفت:

 • کاهش عوارض و به صفر رساندن مشکلات مربوط به پروتز سینه برای افراد
 • بهره مند شدن از دوام و طول عمر زیاد پروتز های آلمانی
 • افزایش زیبایی بدن
 • امکان استفاده از پروتزهای این کشور در سایزها و مدل های مختلف
 • امکان استفاده از این پروتز ها برای افراد مختلف
 • و…

پروتز برای چه کسانی مناسب است؟

پروتزهای آلمانی برای کسانی مناسب هستند که شرایطی مشابه زیر داشته باشند:

 • کسانی که به سلامتی بدن خود اهمیت دهند
 • افرادی که نمی خواهند دچار عوارض شوند
 • کسانی که به دنبال پروتز های با دوام و با کیفیت هستند
 • بانوانی که به فرم گرد سینه علاقه دارند
 • افرادی که قصد افزایش سایز سینه به اندازه های گوناگون داشته باشند
 • و…

پروتز سینه آلمانی در ایران

خوشبختانه پروتز سینه آلمانی در ایران قابل دسترس است و به راحتی میتوان پروتزهای سینه آلمانی را در ایران تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد. با این وجود برای پیدا کردن این پروتزها در کشور هیچ محدودیتی وجود ندارد و متقاضیان میتوانند آن را از مراکز پخش تهیه کنند و به کار ببرند.

قیمت پروتز آلمانی چه قدر است؟

با توجه به آنکه پروتز سینه آلمانی یک محصول خارجی است و به صورت وارداتی به کشور راه پیدا می کند، قیمت آن تحت تاثیر نرخ روز ارز و دلار است و این موضوع بر روی قیمت پروتز تاثیر می گذارد. بنابراین برای خرید آن باید نرخ روز ارز و دلار را مد نظر قرار دهید.

از طرف دیگر باید گفت که قیمت پروتز سینه منتور  در مقایسه با برخی از کشورهای دیگر بیشتر است و باید هزینه بالاتری برای آن پرداخت کنید. اما لازم به ذکر است که عوامل مختلفی بر روی قیمت آن تاثیر می گذارند که این عوامل باعث می شوند تا قیمت پروتز آلمانی برای افرادی که شرایط متفاوتی دارند یکسان نباشد.

مهمترین فاکتورهای موثر در هزینه و قیمت آن از قبیل زیر شناخته می شوند:

 • برند پروتز
 • سایز و اندازه آن
 • نوع پروتز
 • مرکز زیبایی که پروتز را برای شما به کار می برد
 • مرکزی که خرید پروتز را از آن انجام می دهید
 • و…

کلام پایانی

پروتز سینه آلمانی خصوصا از نوع پلی تک از بهترین گزینه ها برای حجم دهی به سینه هستند که شرایط مساعدی را برای شما متقاضیان عزیز به وجود می اورند. این نوع پروتز برای کسانی که به دلیل سرطان سینه ناگزیر به تخلیه بافت پستان شده اند نیز مناسب خواهد بود.

در صورتی که قصد پروتز سینه در سعادت اباد را دارید، در مجموعه تخصصی زیبایی لیپوو یزر در تهران میتوانید پروتز را مورد استفاده قرار دهید. علاوه بر آن در این مرکز میتوانید سایر برندهای مورد نظر خود را نیز استفاده کنید و از نتیجه رضایت بخش آن بهره مند گردید.

برای دریافت نوبت ویزیت و یا کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق تلفن های تماس درج شده در وب سایت با ما تماس بگیرید.

درخواست مشاوره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا