پروتز سینه

پروتز سینه آریون

پروتز سینه برند آریون (Arion)

پروتز سینه آریون چه ویژگی هایی دارد؟ پروتز آریون ساخت کجا است؟ آیا پروتز سینه با برند آریون مناسب است؟ قیمت پروتز اریون چه قدر است؟ اگر به دنبال شناخت برند پروتز سینه اریون هستید، با ما تا انتهای این مطلب در مرکز زیبایی لیپو ویزر همراه باشید.

پروتز سینه روشی است که در جهت حجم دادن، فرم دادن و افزایش زیبایی سینه های بانوان مورد استفاده قرار می گیرد و شرایطی را فراهم می کند تا کسانی که در سینه های خود نقص هایی دارند، امکان برطرف کردن آن را پیدا کنند.

از این جهت امروزه بانوان زیادی به دلایل مختلف از جمله: ابتلا به سرطان سینه و یا افزایش زیبایی فرم بدن خود به استفاده از پروتز سینه روی آورده اند. این روش تحت یک عمل جراحی کامل و با بیهوشی انجام می شود و به عنوان یک روش زیبایی کاملا تهاجمی شناخته می شود.

پروتز کردن سینه باید حتما در شرایط ایده آل و با بهترین مواد اولیه برای متقاضیان انجام شود زیرا بافت پستان ها بسیار حساس است و در صورت به کار بردن مواد نامناسب، امکان بروز مشکل یا ایجاد عوارض وجود خواهد داشت.

از این جهت کسب اطلاع و شناخت انواع برند پروتز قبل از به کار بردن آن موضوع بسیار مهمی است و به بررسی پروتز سینه آریون در این راستا می پردازیم.

پروتز سینه آریون

آریون یک برند پروتز سینه است که ساخت آن با استفاده از ژل های منسجم سیلیکونی انجام می شود. پروتز های آریون استفاده از ژل چسبنده از ظاهر بسیار زیبایی برخوردار است و فرم کاملا طبیعی در پستان ها به وجود می آورد. استفاده از این پروتز ها باعث می شود که نتیجه حاصل از جراحی زیبایی رضایت بخش تر باشد و متقاضیانی که از آن در کشور ما استفاده کرده اند، تا کنون رضایت کافی داشته اند.

پروتز مارک اریون ساخت کجاست؟

پروتز سینه مارک اریون توسط یکی از بهترین شرکت های فرانسوی تولید می شود که کیفیت بسیار خوبی دارد و از بهترین برندهای جهانی پروتز محسوب می گردد. مجموعه اریون در سال 1994 در فرانسه تاسیس شده است و علاوه بر پروتز سینه، سایر تجهیزات پزشکی نیز توسط این مجموعه تولید می شوند و به کشورهای دیگر عرضه می گردند.

پروتز سینه آریون
پروتز سینه آریون

آیا پروتز سینه با برند Arion مناسب است؟

با توجه به ویژگی های ذکر شده در رابطه با پروتز سینه آریون میتوان آن را گزینه بسیار مناسبی در جهت افزایش زیبایی پستان در نظر گرفت که در ایران نیز میتوان این برند را مورد استفاده قرار داد. کلینیک های زیبایی معتبر این برند را مورد استفاده قرار می دهند و برای متقاضیان امکان استفاده از آن را فراهم نموده اند.

ماندگاری و دوام آریون

پروتز سینه مارک آریون از دوام و ماندگاری بسیار مناسبی برخوردار است و کسانی که آن را به کار می برند، از این امکان برخوردار هستند که به مدت 20 الی 25 سال یا حتی بیشتر، از نتایج حاصل از آن بهره مند گردند.

البته لازم به توضیح است که میزان ماندگاری و دوام این نوع پروتز ها به حد زیادی به مراقبت های بعد از آن نیز بستگی دارد.

مزایای پروتز سینه آریون چیست؟

استفاده از برند پروتز اریون را میتوان برای متقاضیان همراه با مزایای زیر در نظر گرفت:

  • ایجاد جلوه بسیار طبیعی
  • عدم بروز مشکل و عوارض برای متقاضیان
  • برخوردار بودن از سایز بندی های متفاوت
  • برخوردار بودن از انواع گرد و اشکی پروتز
  • امکان استفاده از آن توسط بانوانی که سلایق مختلف دارند
  • قابل دسترس بودن در ایران
  • برخوردار بودن از دوام و ماندگاری بالا
  • و…

معایب پروتز سینه چیست؟

پروتز سینه با برند اریون در کنار تمامی مزایایی که به همراه دارد، فاقد عیب هم نیست بلکه معایبی در آن وجود خواهد داشت؛ مهمترین عیب پروتز اریون امکان پاره شدن آن در برابر ضربه است که در این صورت به جراحی دوم نیاز دارد و کسی که آن را مورد استفاده قرار داده است، اگر با پارگی در پرتز اریون مواجه گردد باید مجددا تحت جراحی قرار بگیرد تا پروتز آسیب دیده با یک پروتز جدید جایگزین گردد.

اما لازم به توضیح است که شرکت اریون ضمانت داده تا پروتز را برای کسانی که با پارگی آن رو به رو شده اند به صورت رایگان ارائه دهد و کمک هزینه جراحی دوم را به انها بپردازد.

قیمت پروتز سینه

با توجه به آنکه این مدل پروتز از بهترین های موجود در جهان است، قیمت آن نیز در مقایسه با بسیاری از برندهای دیگر بالاتر است. در خصوص قیمت پروتز اریون باید

به هزینه کلینیک های زیبایی و دستمزد جراح نیز توجه داشته باشید زیرا تخصص و کیفیت خدمات در هزینه پروتز موثر است و باعث افزایش هزینه های شما می شود.

پروتز آریون یا منتور؟

در میان بهترین انواع پروتز های سینه که در کشور ما قابل دسترسی هستند، علاوه بر پروتز آریون با نوع دیگری از پروتز های سینه تحت عنوان منتور نیز رو به رو هستیم. پروتز سینه منتور یکی از بهترین برندهای پروتز آمریکایی است که توسط کشور امریکا ساخته می شود و مسلما در مقایسه با پروتز فرانسوی اریون گزینه مناسب تری است.

پروتز منتور از معروف ترین و محبوب ترین برندهای پروتز در سراسر جهان است که از ضمانت کامل برخوردار است و بسیاری از کلینیک های زیبایی در تهران از جمله: مرکز لیپو ویزر از این برند استفاده می کنند.

پروتز منتور در مقایسه با اریون قیمت بالاتری دارد و از گران قیمت ترین انواع پروتز سینه محسوب می شود اما در عوض کیفیت بی نظیری را به همراه دارد و شرایط خوبی برای متقاضیان ایجاد می کند. از این جهت اغلب متخصصان مشهور و با تجربه به کار بردن این برند پروتز را به متقاضیان خود توصیه می کنند.

لازم به توضیح است که منتور پروتز های خود را در انواع سالینی و سیلیکونی تولید می کند که انواع آب نمکی یا سالینی آن کیفیت بسیار مناسبی دارند و در سایز ها و طرح های مختلف ارائه داده می شوند.

کلام پایانی

پروتز سینه آریون و منتور را میتوانید در مجموعه لیپو ویزر مورد استفاده قرار دهید و از نتایج آنها بهره مند گردید. اگر برای انتخاب برند پروتز به دریافت راهنمایی نیاز دارید، از طریق تلفن های تماس کلینیک با ما در ارتباط باشید تا به پرسش های شما پاسخ دهیم.

درخواست مشاوره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا