پیکرتراشی

هزینه پیکرتراشی

هزینه پیکرتراشی در سال 1402 چه قدر است؟

هزینه پیکرتراشی در سال 1402 چه قدر است؟ آیا میتوان پیکرتراشی با بیمه انجام داد؟ فاکتورهای موثر در هزینه پیکرتراشی در سال 1402 چیست؟ با ما در مرکز تخصصی لیپوویزر همراه باشید تا با هم این پرسش ها را بررسی کنیم و به پاسخ انها دست یابیم.

امروزه به وفور از روش های مختلف زیبایی استفاده می شود و تکنیک های جدیدی به این منظور روی کار امده اند و باعث جلب توجه آقایان و بانوان گردیده اند.

پیکرتراشی یکی از روش هایی است که به منظور افزایش زیبایی بدن مورد استفاده قرار می گیرد. این روش در گذشته با خطرات زیادی برای متقاضیان همراه بوده است اما با تغییرات چشم گیری که در آن انجام شده است، میزان عوارض و خطرات آن به کمترین حالت ممکن رسیده و از این رو متقاضیان آن افزایش یافته اند.

در حال حاضر پیکرتراشی با روش های مختلف به صورت تهاجمی، کم تهاجمی و غیر تهاجمی انجام می شود که تاثیرات آن نیز بسیار مناسب و رضایت بخش هستند. با این وجود بسیاری از هموطنان عزیز ما قصد دارند که از هزینه پیکرتراشی در سال 1402 مطلع گردند.

هزینه پیکرتراشی در سال 1402 چه قدر است؟

هزینه پیکرتراشی در سال 1402 از بازه بزرگی برخوردار است و محدوده قیمت آن بسیار گسترده است. زیرا هر یک از روش هایی که برای آن مورد استفاده قرار می گیرد، از ویژگی های مختص به خود برخوردار است و از این جهت هزینه آن نیز بسیار متفاوت خواهد بود.

به صورت کلی هزینه پیکرتراشی از 15 تومان اغاز می شود و به قیمت هایی در حدود 40 تومان می رسد.

اما از انجایی که عوامل زیادی بر روی هزینه دقیق آن موثر هستند، نمیتوان یک مبلغ مشخص برای همه متقاضیان در نظر گرفت بلکه باید هر کسی شخصا به پزشک مراجعه کند و تحت بررسی پزشک قرار بگیرد تا هزینه پیکرتراشی برای او مشخص شود.

فاکتورهای موثر در هزینه پیکرتراشی

مهمترین فاکتورهایی که در هزینه پیکرتراشی در سال 1402 موثر هستند را میتوان به شرح زیر در نظر گرفت:

روش پیکرتراشی که برای هر شخصی استفاده می شود

همانطور که در بخش های فوق اشاره کردیم، امروزه از روش های مختلفی برای پیکرتراشی استفاده می شود که این روش ها عبارتند از: پیکرتراشی با جراحی، لیپوویزر، لیپوماتیک، لیپوساکشن، لیپولیز و … هر یک از این روش ها شرایط و ویژگی های مختص به خود را دارند که هزینه مورد نیاز برای هر یک از آنها با روش های دیگر پیکرتراشی بسیار متفاوت خواهد بود. از این جهت این مساله یکی از مهمترین فاکتورهای موثر در هزینه است که باید هر شخصی ابتدا روش مورد نظر خود را انتخاب کند تا امکان محاسبه هزینه به وجود آید.

میزان چربی های انباشته شده در بدن هر شخص

میزان چربی های انباشته شده در بدن هر شخصی متفاوت است و کسانی که چربی های انباشته شده بیشتری در بدن خود داشته باشند، باید بیشتر در این راه هزینه کنند زیرا با افزایش میزان چربی ها به جلسات پیکرتراشی بیشتر و یا صرف وقت و زمان بیشتری برای پیکرتراشی خواهد بود که این مسائل کاملا هزینه بر هستند و بر روی مبلغ تاثیر مستقیم دارند.

تعداد جلسات و یا دفعات نیاز به پیکرتراشی

پیکرتراشی در سعادت اباد با جراحی به گونه ای است که در یک جلسه میتوان تمامی چربی های اضافی موجود در بافت های مختلف بدن را به صورت همزمان تخلیه کرد. اما روش های غیر تهاجمی پیکرتراشی مانند: لیپوویزر با محدودیت در تخلیه چربی رو به رو هستند و کسانی که میزان چربی های انباشته شده زیادی در بدن خود داشته باشند، باید یا از روش پیکرتراشی با جراحی استفاده کنند که این روش گران قیمت است و یا باید از روش های کم تهاجمی مانند لیپوویزر چندین مرتبه استفاده نمایند که در این حالت نیز هزینه های انها بالاتر می رود.

بنابراین باید تعداد جلسات و یا دفعاتی که به لیپوماتیک برای هر کسی نیاز است را عامل موثر در هزینه مد نظر قرار داد.

هزینه پیکر تراشی سال 1402
هزینه پیکر تراشی سال 1402

بخش هایی از بدن که هر کسی می خواهد به پیکرتراشی آن بپردازد

پیکرتراشی برای بخش های مختلف بدن امکان پذیر است و می توان آن را برای بازو، ساق پا، ران پا، باسن، کمر، شکم، پهلو، پشت و … انجام داد. هر یک از این بخش ها برای پیکرتراشی هزینه متفاوتی دارند و از طرف دیگر کسانی که بخواهند چندین قسمت از بدن را به صورت همزمان پیکرتراشی کنند مسلما باید هزینه بیشتری بپردازند. لازم به ذکر است که در هر یک از روش های پیکرتراشی که به انها اشاره کردیم نیز افزایش اعضای بدن موجب افزایش هزینه می شود.

مرکز زیبایی انتخاب شده برای انجام این کار

مراکز زیبایی که خدمات لیپوماتیک را انجام می دهند از شرایط گوناگونی برخوردار هستند و در کیفیت ارائه خدمات، تجهیزات، روش های پیکرتراشی، رضایت مشتریان، شهرت و … با هم تفاوت خواهند داشت. به عبارت دیگر میتوان گفت که این مسائل میتوانند باعث افزایش یا کاهش تعرفه مراکز زیبایی شوند که با این وجود مرکزی که هر شخص برای پیکرتراشی انتخاب می کند، بر حسب این موارد هزینه مختص به خود را خواهد داشت.

پزشک زیبایی مورد نظر

پزشکان زیبایی که به ارائه خدمات پیکرتراشی می پردازند از نظر میزان تحصیلات، تخصص، سابقه کار، شهرت، تجربه، مهارت و … گوناگون هستند. معمولا پزشکانی که از ویژگی های بارزتر و بهتری برخوردار باشند باید هزینه بالاتری در این راستا پرداخت کنند.

شهر و استان

هزینه پیکرتراشی در سال 1402 در شهرها و استان های مختلف کشور با هم فرق می کند. معمولا در کلان شهرهای کشور مانند تهران، شیراز، اصفهان و کرج هزینه ها بالاتر است و البته در این شهرها از تجهیزات پیشرفته تری نیز استفاده می شود و نتیجه رضایت بخش تر است. اما در شهرهای کوچک میتوان با هزینه کمتر نیز به دریافت این خدمات زیبایی پرداخت.

آیا میتوان پیکرتراشی با بیمه انجام داد؟

پیکرتراشی یکی از روش های زیبایی محسوب می شود و به همین دلیل امکان استفاده از بیمه برای آن وجود ندارد و کسانی که قصد دارند از انواع مختلف پیکرتراشی استفاده کنند باید هزینه آن را خودشان بپردازند و قادر به بهره بردن از بیمه نخواهند بود حتی اگر تحت پوشش بهترین بیمه های رایج در کشور باشند.

کلام پایانی

هزینه پیکرتراشی در سال 1402 و هزینه عمل لیفت سینه  در مقایسه با سال های آتی کمتر است و اگر قصد دارید که پیکرتراشی انجام دهید هر چه زودتر برای آن اقدام کنید تا با صرف هزینه کمتر از این روش بهره مند گردید. در مرکز لیپوویزر میتوانید این روش را به کار ببرید و از نتایج بسیار مناسب آن رضایت حاصل کنید.

درخواست مشاوره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا