پروتز سینه

هزینه پروتز سینه

هزینه پروتز سینه در سال 1402 چه قدر است؟

هزینه پروتز سینه در سال 1402 چه قدر است؟ اصلی ترین عوامل موثر در هزینه پروتز سینه در سال 1402 چیست؟ در مرکز تخصصی لیپو ویزر با ما همراه باشید تا به بررسی تمامی این مسائل برای شما عزیزان بپردازیم.

پروتز سینه روشی است که در آن از پروتز هایی برای حجم دادن به سینه در بانوان استفاده می شود و به کمک این روش بانوان میتوانند سینه های حجیم تر و برجسته تر داشته باشند.

این روش برای بانوانی که سینه های تخت و صافی داشته باشند بسیار مناسب است و به همین دلیل توجه بانوانی که در این شرایط قرار گرفته اند یا سینه های اویزان و افتاده ای دارند به سوی این روش جلب شده است؛ البته علاوه بر این عزیزان اشخاص دیگری نیز به پروتز سینه روی اورده اند و از آن استفاده نموده اند.

پروتز سینه به صورت تهاجمی و تحت بیهوشی کامل انجام می شود و مراحل آن به این شکل است که در بخش زیرین سینه ها جراحتی ایجاد می شود تا پروتزهای سینه از آن قسمت به داخل بدن راه یابد. سپس بافت سینه به جای خود بازگردانده می شود و در نهایت بخیه زده می شود. تقاضای زیاد برای استفاده از این روش باعث شده تا کسب اطلاع از هزینه پروتز سینه در سال 1402 برای بسیاری از بانوان اهمیت پیدا کند.

هزینه پروتز سینه

هزینه پروتز سینه در سال 1402 برای هر شخصی متفاوت خواهد بود و نمی توان در این زمینه یک هزینه دقیق برای همه افراد در نظر گرفت. زیرا هر کسی به موجب شرایط و وضعیتی که دارد باید هزینه مخصوص به خود را بپردازد.

از طرف دیگر پروتز سینه اقساطی و هزینه آن متاثر از عوامل مختلفی هستند و باید این عوامل مشخص شوند تا امکان بررسی هزینه وجود داشته باشد. در این خصوص تنها میتوان این چنین بیان کرد که پروتز سینه از جراحی های زیبایی گران قیمت برای بانوان به حساب می آید و به صرف هزینه بالایی نیاز دارد.

هزینه پروتز سینه
هزینه پروتز سینه

اصلی ترین عوامل موثر در هزینه پروتز سینه

اصلی ترین عوامل و مسائلی که در هزینه پروتز سینه در سال 1402 موثر هستند را میتوان از قبیل زیر شرح داد:

نوع پروتز سینه که برای هر کسی استفاده می شود

پروتز سینه دارای انواع مختلف است و انواع آن عبارتند از: پروتز اشکی و پروتز گرد، پروتز سالینی و پروتز سیلیکونی. پروتزهای گرد معمولا از آن نوع سالینی و یا آب نمکی هستند که ظاهر غیر طبیعی تری را به وجود می آورند اما حجم بیشتری در سینه ایجاد می کنند.

از طرف مقابل اغلب پروتزهای اشکی از نوع سیلیکونی هستند که موجب ایجاد ظاهر طبیعی تری می شوند و میزان حجمی که این پروتزها در سینه ایجاد می کنند کمتر است.

هر یک از این پروتزها هزینه متفاوتی دارند و از شرایط و ویژگی های مختلفی برخوردار هستند که معمولا انواع سیلیکونی گران قیمت تر هستند و برای به کار بردن آن باید هزینه بیشتری پرداخت شود.

برند و کیفیت پروتز سینه

پروتزهایی که در داخل بافت سینه به عنوان مواد اولیه قرار می گیرند و موجب حجم دادن به سینه می شوند دارای برندهای گوناگونی هستند و کیفیت انها نیز با هم متفاوت است. از این جهت اگر برای پروتز سینه از بهترین برندها مرغوب ترین پروتزها استفاده گردد، هزینه بیشتر می شود اما از طرف مقابل دوام و ماندگاری پروتز در سینه نیز افزایش می یابد و از عوارض آن کاسته می شود. به همین دلیل پزشکان اغلب توصیه می کنند که بهترین و با کیفیت ترین پروتزهای سینه مورد استفاده قرار گیرند تا رضایت بخش باشند.

سایز پروتز سینه

پروتز سینه از سه سایز مختلف برای بانوان برخوردار است که به صورت کوچک، متوسط و بزرگ به کار برده می شود. بانوان میتوانند بر حسب نیاز و سلیقه خود و با مشورت پزشک یکی از انواع این پروتز ها را مورد استفاده قرار دهند که معمولا پروتز های سایز بزرگ گران قیمت تر خواهند بود و در صورت استفاده از آنها مبلغ قابل پرداخت در این راستا بالاتر می رود.

مرکز زیبایی که جراحی پروتز سینه در آن انجام می شود

مراکز زیبایی متعددی در تهران و سایر شهرستان های کشور به ارائه خدمات پروتز سینه برای متقاضیان می پردازند که هر یک از انها از نظر هزینه متفاوت هستند زیرا مراکز زیبایی از نظر کیفیت ارائه خدمات، تجهیزات، شهرت و اعتبار در شهر و … در وضعیت های متفاوتی قرار گرفته اند که تمامی این مسائل موجب می شود تا یک مرکز زیبایی تعرفه بالاتری در مقایسه با یک مرکز دیگر داشته باشد. از این جهت باید به کلینیک زیبایی که در خصوص پروتز سینه انتخاب می کنید توجه داشته باشید و آن را در هزینه مد نظر قرار دهید.

پزشک زیبایی و شهرت و تخصص او

پزشکان زیبایی هم از دیگر مسائل موثر در هزینه پروتز سینه در سال 1402 هستند زیرا هر پزشکی از شهرت، تخصص، تحصیلات، سابقه کار و شرایط مختص به خود برخوردار است. تمامی این مسائل نیز در کیفیت ارائه خدمات زیبایی یک پزشک تاثیر گذار هستند و در نهایت به کیفیت نهایی کار می افزاید یا از آن می کاهد. به همین دلیل پزشکان دستمزد متفاوتی دارند که ویژگی های انها در دستمزدشان و از طرف دیگر در هزینه متقاضیان موثر واقع می گردد.

شهر و استان

شهر ها و استان هایی که در آنها به دریافت خدمات می پردازید، شرایط یکسانی ندارند و در کلان شهرها کیفیت ارائه خدمات بالاتر است. تهران مناسب ترین و بهترین شهری است که میتوانید خدمات پروتز سینه با کیفیت در آن دریافت کنید و از نتیجه آن لذت ببرید.

اما معمولا تعرفه خدمات زیبایی مختلف نظیر پروتز سینه در سعات آباد بیشتر از سایر شهرستان ها است.

سخن پایانی

هزینه پروتز سینه در سال 1402 و هزینه عمل لیفت سینه  با سال های پیش رو متفاوت است و مسلما در سال های آینده به آن افزوده می شود. پس اگر قصد دارید که از این روش استفاده کنید، هر چه زودتر برای انجام این کار اقدام کنید که با هزینه کمتری قادر به پروتز سینه باشید. به این منظور نیز میتوانید از خدمات مرکز تخصصی لیپووویزر بهره ببرید و زیر نظر بهترین پزشکان زیبایی به استفاده از این روش بپردازید.

درخواست مشاوره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا