لیپوماتیک

هزینه لیپوماتیک

قیمت و هزینه جراحی لیپوماتیک در سال 1402 چه قدر است؟

هزینه لیپوماتیک در سال 1402 چه قدر است؟ فاکتورهای موثر در هزینه لیپوماتیک در سال 1402 چیست؟ قیمت لیپو کل بدن چه قدر است؟ هزینه جراحی ابدومینوپلاستی چقدر است؟ قیمت لیپو شکم و پهلو چه قدر است؟ هزینه لیپوماتیک ران چه قدر است؟ قیمت لیپو بازو چه قدر است؟ در صورتی که میخواهید از این مسائل مطلع شوید، در مرکز لیپو ویزر تا انتهای این مطلب همراه ما بمانید.

اخیرا استفاده از روش های زیبایی خصوصا انواع روش های پیکرتراشی در میان مردم کشور ما و سایر مردم جهان به میزان زیادی باب شده است و افراد زیادی از این روش استفاده می کنند.

یکی از جدیدترین روش های پیکرتراشی که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است، لیپوماتیک است که با نتایج بسیار خوب و رضایت بخشی همراه است و متقاضیان زیادی پیدا کرده است. به همین دلیل بسیاری از همطونان عزیز ما به دنبال کسب اطلاع از قیمت لیپو در سال 1402 هستند.

هزینه لیپوماتیک در سال 1402 چه قدر است؟

لیپوماتیک به صورت کلی یکی از روش های زیبایی هزینه بر است که برای آن باید هزینه قابل توجهی در نظر بگیرید و مبلغ زیادی کنار بگذارید. به صورت کلی میتوان گفت که بازه قیمت این روش بسیار متغیر است و به دلیل وجود مسائل مختلف و موثر در هزینه نمیتوان یک مبلغ مشخص برای آن تعیین کرد. در نتیجه هزینه لیپوماتیک در سال 1402 برای هر متقاضی به صورت جداگانه و منحصر به فرد تعیین می شود که در بخش های بعدی به این مسائل اشاره خواهیم کرد.

هزینه لیپوماتیک کل بدن

لپیوماتیک برای بخش های مختلف بدن قابل استفاده است و میتوان آن را برای هر عضوی به کار برد. مهمترین بخش هایی که میتوانند تحت تاثیر لپیوماتیک قرار بگیرند، عبارتند از: شکم، پهلو، ران پا، باسن، ساق پا و …

با این وجود کسانی که بخواهند بخش های مختلف ذکر شده را به صورت همزمان لپیوماتیک کنند باید از روش لیپوماتیک کل بدن استفاده کنند که در این روش چربی های انباشته شده در  تمامی بخش ها به صورت همزمان از بدن تخلیه می شوند.

هزینه لیپوماتیک کل بدن در مقایسه با استفاده از این روش برای یک بخش از بدن بسیار بالاتر است و بیشترین مبلغ لپیوماتیک به این روش اختصاص می یابد. در نتیجه هر چه تعداد عضوهایی که قصد دارید لپیوماتیک برای آن انجام دهید، افزایش یابد، هزینه نیز بیشتر می شود و باید در بررسی هزینه به این موضوع توجه کنید.

هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو

بعد از لیپوماتیک کل بدن، گران قیمت ترین بخشی از بدن که میتوانید برای آن از این روش استفاده کنید، شکم و پهلو است. قیمت لیپو شکم و پهلو پس از لیپوماتیک کل بدن در گروه دوم قرار می گیرد و بیشترین هزینه را به خود اختصاص می دهد. با این وجود مبلغ مورد نیاز برای پیکرتراشی شکم و پهلو نیز قابل توجه و زیاد خواهد بود.

هزینه لپیوماتیک ران

هزینه لیپوماتیک ران از لیپوماتیک شکم و پهلو کمتر است اما در برخی از مواقع ممکن است که هزینه این روش با قیمت لیپو شکم و پهلو یکسان باشد. در این شرایط برای بررسی هزینه باید سایر عوامل موثر در هزینه لیپوماتیک را بررسی کرد تا بتوان به یک مبلغ مشخص دست یافت.

هزینه لیپوماتیک بازو

در میان اعضای مختلف بدن که امکان پیکرتراشی با روش لیپوماتیک برای انها وجود دارد، بازوها به عنوان ارزان قیمت ترین بخش شناخته می شوند. به عبارت دیگر قیمت لیپو بازو از سایر اعضای بدن ارزان تر است و با صرف هزینه بسیار کمتر میتوان برای آنها لیپوماتیک انجام داد.

هزینه لیپوماتیک در سال 1402
هزینه لیپوماتیک در سال 1402

هزینه لیپوماتیک 1401

شاید با خود فکر کنید که هزینه لیپوماتیک 1401 با سال 1402 یکسان و برابر است. اما در این رابطه باید به شما عزیزان بگوییم که قیمت لیپو و سایر روش های درمانی و زیبایی هر ساله افزایش می یابند. به همین دلیل نه تنها هزینه لپیوماتیک 1401 از سال کنونی بالاتر است بلکه هزینه لپیوماتیک در سال های آتی نیز از 1402 بیشتر می شود و به آن افزوده می گردد.

در نتیجه اگر قصد دارید که از این روش استفاده کنید، بهتر است تا هر چه زودتر این کار را انجام دهید تا هزینه کمتری در این راه بپردازید.

فاکتورهای موثر در هزینه لیپوماتیک

علاوه بر مسائلی که در بخش های فوق به آنها اشاره شد که در قیمت لیپو موثر بودند، مسائل دیگری نیز در این زمینه موثر واقع می شوند که این فاکتورها از قبیل زیر هستند:

میزان چربی های انباشته شده در هر عضو

چربی های انباشته شده در اعضای مختلف بدن هر کسی متفاوت است و معمولا هر چه قدر که میزان نیاز به تخلیه چربی بیشتر باشد، متقاضیان به صرف هزینه بیشتری نیاز پیدا می کنند زیرا معمولا لیپوماتیک با محدودیت در میزان تخلیه چربی مواجه است.

تعداد جلساتی که هر کسی به لپیوماتیک نیاز دارد

با توجه به مورد ذکر شده در فوق، این امکان وجود دارد که متقاضیان لپیوماتیک به دلیل وجود چربی های انباشته زیاد در بافت های بدن خود به چند جلسه لیپوماتیک نیاز پیدا کنند و ناگزیر شوند تا چندین مرتبه از این روش استفاده کنند. با این وجود هزینه ای که این عزیزان برای پیکرتراشی باید بپردازند، بیشتر خواهد شد.

مرکز زیبایی

از دیگر عوامل بسیار مهم و تاثیرگذار در هزینه لیپوماتیک در سال 1402 مراکز زیبایی هستند. مراکز زیبایی که خدمات تخصصی لپیوماتیک را ارائه می دهند از شرایط متفاوتی برخوردارند. معمولا هزینه و تعرفه های این مراکز بر حسب تجهیزات، شهرت انها در شهر، کیفیت ارائه خدمات و رضایت مشتریان تعیین می شود.

با این وجود  بهتر است که مراکز معتبر و مناسب را در زمینه جراحی لیپوماتیک شکم انتخاب کنید و از طرف دیگر این مراکز را نیز باید در هزینه موثر بدانید.

پزشک زیبایی و تخصص و مهارت او

پزشکان زیبایی که عملیات لیپوماتیک را انجام می دهند از نظر تخصص، مهارت، تجربه و …. شرایط متفاوتی دارند. پزشکانی که عملیات لیپوماتیک را با کیفیت بالاتر و دقت بیشتر انجام می دهند شرایط مناسب تری دارند و نتیجه پیکرتراشی توسط آنها رضایت بخش تر است. اما معمولا این پزشکان دستمزد بالاتری نیز خواهند داشت.

سخن پایانی

هزینه لیپوماتیک در سال 1402 و هزینه عمل لیفت سینه در مجموعه لیپوویزر بسیار مناسب است و در شرایط ایده آل میتوانید در این مرکز لیپوماتیک انجام دهید و از نتایج آن بهره مند گردید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر از طریق  تلفن های تماس با ما در ارتباط باشید.

درخواست مشاوره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا