لیپوماتیک

هزینه لیپوساکشن

هزینه لیپوساکشن در سال 1402 چه قدر است؟ طریقه عمل لیوماتیک به چه صورت است؟  مسائل تاثیرگذار در هزینه لیپوساکشن در سال 1402 چیست؟ هزینه پیکرتراشی چقدر است؟ در صورتی که به دنبال کسب اطلاع در این زمینه هستید، تا انتهای این مطلب در مجموعه لیپوویزر کنار ما بمانید.

لیپوساکشن یکی از روش های کاملا تهاجمی برای لاغری موضعی و تخلیه چربی های شکم است که امروزه به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش چربی های انباشته شده در قسمت های مختلف شکم یعنی بخش های بالایی و پایینی شکم قابل تخلیه هستند و از طرف دیگر لیپوساکشن این امکان را به وجود می اورد که چربی های سخت و مقاوم شکم را نیز بتوان از بدن تخلیه کرد. علاوه بر آن در این روش پوست شکم صاف و لیفت می شود و استفاده از آن نتیجه مطلوبی به همراه خواهد داشت.

این روش برای کسانی که حجم زیادی چربی در شکم خود داشته باشند بسیار مناسب خواهد بود. با این وجود برای بسیاری از همطونان عزیز ما کسب اطلاع از هزینه لیپوساکشن در سال 1402 مهم است.

هزینه لیپوساکشن در سال 1402 چه قدر است؟

با وجود آنکه لیپوساکشن یک روش جدید و تهاجمی برای تخلیه چربی های شکم است، اما هزینه آن در مقایسه با روش های دیگر مانند: تزریق چربی به باسن، بسیار کمتر است و با مبلغ جزئی تری میتوان این روش را به کار برد. به همین دلیل لیپوساکشن به عنوان گران قیمت ترین جراحی زیبایی شناخته نمی شود.

در صورت هزینه دقیق این روش نیز باید اشاره کنیم که لیپوساکشن برای هر کسی از هزینه متفاوتی برخوردار خواهد بود و برای کسب اطلاع از مبلغ دقیق این روش باید هر کسی شخصا به پزشک مراجعه کند تا از قیمت آن آگاه شود زیرا فاکتورها و مسائلی بر روی هزینه آن دخیل هستند که برای هر فردی متفاوت خواهند بود.

هزینه لیپوساکشن
هزینه لیپوساکشن

مسائل تاثیرگذار در هزینه لیپوساکشن در سال 1402 چیست؟

مهمترین مسائلی که در هزینه لیپوساکشن در سعادت اباد تاثیرگذار هستند و میتوانند موجب افزایش یا کاهش قیمت آن شوند، از قبیل زیر شناخته می شوند:

میزان چربی های انباشته شده در شکم

میزان چربی های انباشته شده در شکم متقاضیان یکسان نیست بلکه هر کسی با حجم متفاوتی از چربی های اضافی در شکم خود رو به رو است. از طرف دیگر برخی از افراد قصد دارند که فقط نواحی زیر شکم را لیپوساکشن کنند و برخی دیگر به انجام این کار برای تمامی قسمت های شکم نیاز دارند. این مسائل بر روی هزینه لیپوساکشن در سال 1402 موثر است زیرا بر حسب آن مدت زمانی که از پزشک و تیم جراحی گرفته می شود تغییر می کند و هر چه جراحی زمان بر تر باشد، معمولا هزینه آن نیز بیشتر می شود.

مرکز زیبایی انتخاب شده برای انجام این کار

مراکز زیبایی در تهران و شهرستان های دیگر به وفور لیپوساکشن را ارائه می دهند. اما باید به خاطر داشته باشید که کیفیت خدمات زیبایی در این مراکز یکسان نیست بلکه هر مرکزی شرایط مخصوص به خود را دارد. در صورتی که به بهترین مراکز زیبایی برای انجام این کار مراجعه کنید، معمولا باید هزینه بیشتری بپردازید اما از طرف دیگر کیفیت ارائه خدمات، اعتبار و تجهیزات مرکز زیبایی نیز بهتر خواهد بود. بنابراین انجام این کار حتی در صورت پرداخت هزینه بیشتر میتواند گزینه مناسبی باشد.

پزشک زیبایی و مهارت او

پزشکان زیبایی که در زمینه لیپوساکشن فعالیت می کنند از تجربه، تخصص و مهارت یکسانی برخوردار نیستند و به علاوه میزان تحصیلات و شهرت انها نیز متفاوت است. حال از آنجایی که مهارت و ویژگی های پزشک در نتیجه لیپوساکشن بسیار تاثیرگذار است،  میتوان این مساله را به عنوان فاکتور موثر در هزینه این روش مد نظر قرار داد.

پس اگر قصد دارید که از لیپوساکشن بهترین نتیجه را دریافت کنید و از عوارض در امان باشید، حتما هزینه بیشتری در این زمینه کنار بگذارید تا از مهارت بهترین پزشکان استفاده کنید.

شهر یا استانی که در آن لیپوساکشن انجام می شود

شهر ها و استان های مختلف کشور عملیات لیپوساکشن را برای متقاضیان انجام می دهند. اما معمولا هزینه این کار در کلان شهر هایی نظیر تهران که بهترین و جدیدترین تجهیزات را در اختیار دارد و از زوایای مختلف در بهترین حالت قرار گرفته است، بیشتر از شهرستان ها و یا شهرهای کوچک و غیر مجهز خواهد بود.

آیا میتوان از بیمه برای لیپوساکشن استفاده کرد؟

کسانی که تحت پوشش انواع بیمه های درمانی هستند، معمولا می خواهند بدانند که لیپوساکشن برای انها با بیمه امکان پذیر است و یا خیر. در این زمینه باید بگوییم که این روش با استفاده از بیمه امکان پذیر نیست و نمیتوان از بیمه برای انجام این کار بهره برد.

زیرا جراحی لیپوماتیک شکم یک جراحی زیبایی محسوب می شود و بیمه های درمانی خدمات زیبایی را تحت پوشش قرار نمی دهند.با این وجود حتی متقاضیانی که تحت پوشش بهترین انواع بیمه های کشور هستند هم باید هزینه این روش را خودشان بپردازند.

سخن پایانی در مورد هزینه لیپوساکشن

هزینه لیپوساکشن در سال 1402 در مرکز لیپوویزر بسیار مناسب است و با پرداخت هزینه ایده آل میتوانید در این مرکز تحت لیپوساکشن قرار بگیرید و از تخصص بهترین پزشکان بهره مند شوید یا از بهترین تجهیزات استفاده کنید.

مرکز لیپوویزر به صورت تخصصی در زمینه پیکرتراشی،پروتز سینه و لیفت سینه فعالیت دارد و شهرت بسیار خوبی در تهران به دست اورده است. برای کسب اطلاعات بیشتر یا تعیین نوبت ویزیت از طریق تلفن های تماس با ما در ارتباط باشید/

درخواست مشاوره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا