تزریق چربی

هزینه تزریق چربی به باسن

قیمت و هزینه تزریق چربی به باسن در سال 1402 چه قدر است؟

تزریق چربی به باسن چگونه است؟ هزینه تزریق چربی به باسن در سال 1402 چه قدر است؟ آیا تزریق چربی دائمی است؟  فاکتورهای موثر در قیمت ترنسفر به باسن در سال 1402 چیست؟ آیا هزینه تزریق چربی به باسن در سال 1403 بیشتر می شود؟ در مجموعه لیپوویزر با ما همراه باشید تا این پرسش ها را تحت بررسی قرار دهیم.

تزریق چربی باسن

در سال های اخیر، تمایل به داشتن باسن های پرتر و خوش فرم تر، بسیاری را به بررسی روش های زیبایی مانند تزریق چربی باسن، که به عنوان لیفت باسن برزیلی (BBL) نیز شناخته می شود، سوق داده است. در حالی که جذابیت غیرقابل انکار است، در این مقاله، عواملی را بررسی می‌کنیم که بر هزینه تزریق چربی باسن تأثیر می‌گذارند و در هنگام در نظر گرفتن این روش محبوب چه چیزی می‌توانید انتظار داشته باشید.

فرآیند تزریق چربی باسن:

روش تزریق چربی باسن شامل دو مرحله اصلی است: لیپوساکشن و پیوند چربی.

 • لیپوساکشن: برای برداشت چربی برای این عمل، جراح لیپوساکشن را در نواحی از بدن که چربی اضافی وجود دارد، معمولاً شکم، پهلوها، ران ها یا دسته های عشق انجام می دهد. این مرحله نه تنها این نواحی را لاغر می کند، بلکه چربی مورد نیاز برای افزایش حجم را نیز تامین می کند.
 • تصفیه و پردازش: چربی برداشت شده برای حذف ناخالصی ها و سلول های آسیب دیده خالص می شود. این تضمین می کند که فقط از سلول های چربی سالم برای پیوند استفاده می شود.
 • پیوند چربی: چربی تصفیه شده با دقت به نواحی خاصی از باسن تزریق می شود تا شکل و حجم مورد نظر ایجاد شود. جراح به دقت باسن را حجاری می کند و به تقارن و تناسب توجه زیادی دارد.

فواید تزریق چربی باسن:

 1. نتایج طبیعی: استفاده از چربی خود بیمار در مقایسه با ایمپلنت های مصنوعی منجر به نتایج طبیعی تر و احساسی تر می شود.
 2. فایده دوگانه: این روش یک مزیت دوگانه از کانتور کردن سایر نواحی بدن از طریق لیپوساکشن و در عین حال تقویت باسن را ارائه می دهد.
 3. خطر کم آلرژی یا پس زدن: از آنجایی که چربی استفاده شده متعلق به خود بیمار است، حداقل خطر واکنش های آلرژیک یا رد ایمپلنت وجود دارد.
 4. حداقل جای زخم: برش هایی که برای لیپوساکشن ایجاد می شود معمولاً کوچک هستند و منجر به کمترین جای زخم می شوند.
 5. بدون عوارض مرتبط با ایمپلنت: برخلاف ایمپلنت های مصنوعی، هیچ نگرانی در مورد عوارض مربوط به ایمپلنت مانند پارگی یا جابجایی وجود ندارد.
 6. نتایج قابل تنظیم: تزریق چربی باسن با توانایی هدف قرار دادن مناطق خاصی از باسن برای بهبود نتایج بسیار قابل تنظیم است.

ملاحظات و بازیابی:

 • دوره نقاهت: پس از عمل، بیماران ممکن است کمی تورم و کبودی را تجربه کنند که معمولاً در عرض چند هفته کاهش می یابد. پیروی از دستورالعمل های مراقبت پس از عمل برای بهبودی روان ضروری است.
 • نتایج: نتایج نهایی تزریق چربی باسن با کاهش تورم و ته نشین شدن چربی تزریق شده آشکارتر می شود. لازم است در مورد جدول زمانی دستیابی به نتایج مطلوب صبور و واقع بین باشید.
 • نگهداری: ممکن است مقداری چربی در طول زمان توسط بدن دوباره جذب شود، بنابراین جلسات لمس اضافی ممکن است برای حفظ نتایج طولانی مدت لازم باشد.

هزینه تزریق چربی به باسن

به صورت کلی باید گفت که این روش از گران قیمت ترین جراحی های زیبایی محسوب می شود و باید برای آن بودجه بسیار زیادی در نظر گرفت. زیرا برای تزریق چربی به باسن باید دو عملیات جراحی بر روی افراد انجام شود که از این جهت هزینه آن بسیار بالا خواهد بود.

اما از انجایی که شرایط جسمی افراد مختلف با هم یکسان نیست و فاکتورهای مختلفی بر روی هزینه تزریق چربی تاثیر می گذارند، امکان محاسبه یک مبلغ دقیق وجود ندارد.

هزینه تزریق چربی به باسن
هزینه تزریق چربی به باسن

عوامل موثر بر هزینه و قیمت

هزینه تزریق چربی باسن می تواند به طور گسترده ای بر اساس چندین عامل کلیدی متفاوت باشد:

 • تخصص جراح: جراحان بسیار ماهر و با تجربه ممکن است برای تخصص و سابقه موفقیت آمیز خود در انجام روش های ایمن و موثر انتقال چربی، هزینه های بالاتری را دریافت کنند.
 • موقعیت جغرافیایی: هزینه‌های عمل‌های زیبایی می‌تواند به‌طور قابل‌توجهی بر اساس منطقه متفاوت باشد، به طوری که مناطق شهری اغلب به دلیل تفاوت در هزینه زندگی و تقاضا برای خدمات، قیمت‌های بالاتری دارند.
 • پیچیدگی روش: پیچیدگی روش انتقال چربی می تواند بر هزینه تاثیر بگذارد. برخی از بیماران ممکن است نیاز به لیپوساکشن گسترده تری داشته باشند تا مقدار کافی چربی برای انتقال جمع آوری شود.
 • نواحی لیپوساکشن: مناطقی که برای لیپوساکشن برای برداشت چربی برای تزریق در نظر گرفته شده اند می توانند بر هزینه تاثیر بگذارند. هر چه تعداد مناطق درگیر بیشتر باشد، هزینه بیشتر می شود.
 • حجم انتقال چربی: مقدار چربی منتقل شده به باسن بر هزینه کلی تأثیر می گذارد. حجم های بزرگتر ممکن است به زمان و تلاش بیشتری نیاز داشته باشد.
 • مشاوره و تست های قبل از عمل:  هزینه های مربوط به مشاوره های اولیه و هرگونه آزمایش یا ارزیابی پزشکی لازم قبل از عمل بخشی از هزینه کلی است.

ملاحظات اضافی:

 • مراقبت های بعد از عمل: پس از تزریق چربی باسن، ممکن است هزینه های مربوط به داروها، لباس های فشرده سازی و قرار ملاقات های بعدی وجود داشته باشد.
 • زمان ریکاوری: به خاطر داشته باشید که بهبودی ممکن است به مرخصی از کار نیاز داشته باشد که می تواند پیامدهای مالی داشته باشد.
 • روش های ترکیبی: برخی افراد ترجیح می دهند تزریق چربی باسن را با سایر روش های زیبایی مانند لیپوساکشن یا بزرگ کردن سینه ترکیب کنند. جراحی های اضافی هزینه کلی را افزایش می دهد.

سخن پایانی

هزینه تزریق چربی به باسن در سال 1402 در مجموعه لیپووویزر بسیار مناسب است و با صرف هزینه مقرون به صرفه میتوانید از این روش در لیپوویزر استفاده کنید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این راستا از طریق تلفن های تماس با ما در ارتباط باشید.

تزریق چربی باسن فرصتی برای دستیابی به منحنی هایی که همیشه می خواستید را فراهم می کند. درک عواملی که بر هزینه عمل تاثیر می‌گذارند، گامی حیاتی در برنامه‌ریزی زیبایی شما است. با اولویت دادن به ایمنی، انتخاب یک جراح معتبر و در نظر گرفتن دقیق گزینه های خود، می توانید با اطمینان خاطر وارد این مسیر تحول آفرین شوید، زیرا بدانید سرمایه گذاری فقط در ظاهر شما نیست، بلکه در آینده مطمئن شماست.

درخواست مشاوره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا