لیپوماتیک

لیپوماتیک در غرب تهران

بهترین مرکز لیپوماتیک در غرب تهران کجا است؟

بهترین مرکز لیپوماتیک در غرب تهران کجا است؟ آیا به دنبال روشی برای کاهش وزن هستید؟ آیا از دست چربی های اضافه خود خسته شده اید؟ کمی از وقت خود را به مطالعه این مطلب اختصاص دهید تا یکی از بهترین روش های کاهش وزن و خلاصی از چربی های اضافه را برای شما مورد بررسی قرار دهیم.

وزن زیاد و چربی های اضافی که در بخش های مختلف بدن انباشته می شوند، از آزار دهنده ترین مسائلی هستند که بانوان و آقایان از آن رنج می برند. از طرف دیگر از دست دادن این چربی ها از طریق ورزش و یا رژیم برای همه افراد مبتلا به اضافه وزن کار آسانی نیست و بسیاری از افراد مایل به انجام این امور برای کاهش وزن خود نیستند.

با این وجود راه چاره این عزیزان، استفاده از روش های تهاجمی لاغری و کاهش وزن مانند: لیپوماتیک است که امروزه در بسیاری از مراکز زیبایی کشور ما برای متقاضیان انجام می شود.

لیپوماتیک چگونه موجب کاهش وزن می شود؟

لیپوماتیک که به آن پیکر تراشی نیز گفته می شود، در واقع یکی از روش های لاغری موضعی و خلاص شدن از دست چربی های انباشته شده در بدن است که به صورت تهاجمی انجام می شود اما برای آن نیازی به بیهوشی کامل نیست بلکه با استفاده از بی حس کننده های موضعی میتوان آن را انجام داد.

در این روش از دستگاهی به نام کانولا استفاده می شود که پزشک از طریق سوراخ های کوچکی که در بافت چربی ایجاد می کند، این لوله را به داخل بدن می فرستد و سپس

ارتعاشات ایجاد شده توسط این دستگاه باعث آب شدن چربی های داخل بافت می شود و سپس به واسطه مکنده دستگاه، چربی های آب شده از طریق مجاری لوله کانولا به بیرون از بدن منتقل می شوند.

با انجام این روش علاوه بر تخلیه چربی های اضافی، این امکان نیز وجود دارد که چربی های تخلیه شده را به سایر بخش های بدن تزریق کرد و باعث افزایش حجم آنها شد.

 

لیپوماتیک در غرب تهران

بهترین مرکز لیپوماتیک در غرب تهران

یکی از بهترین مراکز لیپوماتیک در غرب تهران که میتوانید به این منظور به آن مراجعه کنید و از خدمات حرفه ای و تخصصی آن بهره مند گردید، مرکز لیپو ویزر است که روش های مختلف کاهش وزن را برای شما عزیزان در بخش های مختلف بدن انجام می دهد.

در این مجموعه تخصصی لیپو ویزر از اولین تا آخرین مراحلی که برای لیپوماتیک باید طی شوند، تحت نظارت پزشکان متخصص خواهند بود و تمامی بررسی های مورد نیاز برای شما انجام می شود.

علت اهمیت لیپوماتیک در بهترین مراکز زیبایی چیست؟

غرب تهران مملو از مراکز زیبایی در زمینه های مختلف است اما کیفیت ارائه خدمات همه آنها یکسان نیست بلکه برخی از این مراکز خدمات بهتری را ارائه می دهند و با پزشکان ماهر تری همکاری می کنند.

از آنجایی که جراحی لیپوماتیک یک عمل حساس است و به دقت، مهارت و تجهیزات زیادی نیاز دارد لازم است تا اشخاصی که قصد استفاده از این روش را دارند، به بهترین مراکز زیبایی مراجعه کنند و لیپوماتیک را انجام دهند تا عوارضی برای انها در حین انجام کار پیش نیاید و نتیجه رضایت بخشی را دریافت کنند.

در غیر این صورت چنانچه پزشک مهارت و تجربه کافی در این کار نداشته باشد و لوله کانولا را به درستی وارد بدن نکند، امکان آسیب دیدن شریان ها، عروق، رگ ها و … وجود خواهد داشت.

چه کسانی می توانند لیپوماتیک در غرب تهران انجام دهند؟

لیپوماتیک در غرب تهران برای همه ساکنین و اهالی تهران، کرج و یا حتی سایر شهرستان ها امکان پذیر است و همه کسانی که کاندید مناسبی برای لیپوماتیک باشند امکان استفاده از این روش را خواهند داشت. با این وجود کاندیدای مناسب برای لیپوماتیک باید شرایطی از قبیل زیر داشته باشند:

  • کسانی که چربی های انباشته شده موضعی دارند
  • کسانی که قصد دارند تا در کمترین زمان نتیجه کاهش وزن را دریافت کنند
  • افرادی که فقط به دنبال لاغری در برخی از اندام های خود هستند
  • کسانی که می خواهند حجم برخی از اندام ها را کم و برخی دیگر را زیاد کنند
  • افرادی که به زیبایی اندام های خود اهمیت می دهند
  • کسانی که چاقی به سلامتی انها آسیب وارد می کند
  • و….

رسیدن به دو هدف در یک زمان با لیپوماتیک

لیپوماتیک روشی است که میتواند شما را به دو هدف در یک زمان واحد برساند. اگر از جمله کسانی هستید که از چاقی موضعی رنج می برید و از طرف دیگر کم حجم بودن برخی از اندام ها مانند: باسن برایتان ناخوشایند است، لیپوماتیک در غرب تهران بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

زیرا با این روش میتوانید چربی های انباشته در بدن که باعث چاقی موضعی شما شده اند را از بافت مورد نظر تخلیه کنید و این چربی ها را به بخش مورد نظر خود که قصد افزایش حجم آن را دارید، تزریق کنید تا به این شکل هم از شر چربی های اضافی خود خلاص شوید و هم حجم دلخواه را در اندام مورد نظر به وجود آورید.

مجموعه لیپوویزر در غرب تهران این کار را به خوبی برای شما انجام می دهد.

لیپوماتیک و افزایش سلامتی

لیپوماتیک یکی از بهترین روش هایی است که به کمک آن میتوانید موجب افزایش سلامتی شوید. همان طور که می دانید، اضافه وزن می تواند به بخش های بدن مختلف آسیب وارد کند و باعث مشکلاتی مانند: زانو درد، پا درد و یا کمر درد شود و یا گودی کمر به وجود آورد.

از این جهت به کمک روش لیپوماتیک و لاغری موضعی توسط آن میتوان از بروز این بیماری ها جلوگیری کرد و مانع از آنها شد؛ همچنین کسانی که از این مشکلات رنج می برند، با تخلیه چربی های موجود در ران پا و یا شکم و پهلو میتوانند فشاری که به زانو و کمر وارد می شود را کاهش دهند و به بهبود وضعیت سلامتی خود کمک کنند.

در نتیجه میتوان پیکرتراشی به روش لیپوماتیک را یک روش مناسب از نظر افزایش سلامتی در کنار افزایش زیبایی در نظر گرفت.

سخن پایانی

لیپوماتیک در غرب تهران لازم است تا در بهترین مراکز زیبایی که از اعتبار کافی برخوردار هستند، انجام گردد تا از بروز هر گونه عارضه جلوگیری به عمل آید.

برای انجام پیکرتراشی با روش های مختلف آن مانند: لیپوماتیک در مرکز لیپو ویزر با ما در تماس باشید.

درخواست مشاوره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا