لیپوماتیک

لیپوماتیک در سعادت آباد

لیپوماتیک در سعادت آباد تهران

لیپوماتیک در سعادت آباد چگونه انجام می شود؟ چرا لیپوماتیک در سعادت آباد؟ لیپوماتیک برای چه کسانی مناسب است و چه مزایایی دارد؟ در مجموعه لیپو ویزر که یک مرکز حرفه ای و تخصصی در زمینه زیبایی بدن است، به بررسی روش جدیدی به نام لیپوماتیک می پردازیم.

زیبایی بدن مساله بسیار مهمی برای بانوان و آقایان است که به حفظ اعتماد به نفس آنها کمک می کند. از طرف دیگر بسیاری از بانوان و آقایان از چاقی در نواحی مختلف بدن خود رنج می برند و به دلایل مختلف تصمیم به لاغری و کاهش وزن با رژیم و ورزش ندارند.

به همین دلیل این دسته از افراد برای رسیدن به اندام مورد نظر خود باید از روش های مختلف لاغری که در کلینیک های زیبایی انجام می شوند، مانند: روش لیپوماتیک استفاده کنند تا به اندام ایده آل برسند.

چرا لیپوماتیک در سعادت آباد؟

لیپوماتیک از انواع جراحی های زیبایی بسیار حساس است که به دقت و مهارت زیادی نیاز دارد تا از بروز عوارض در افراد جلوگیری شود و نتیجه رضایت بخشی را به همراه داشته باشد.

از این نظر انتخاب یک مرکز زیبایی مناسب که پزشکان ماهر و متخصصی در آن فعالیت کنند در این زمینه بسیار مهم است و نباید از آن غافل شد؛ به همین دلیل لیپوماتیک در سعادت آباد مورد توجه بسیاری از مردم تهران قرار می گیرد زیرا این محدوده دارای مراکز زیبایی بسیار حرفه ای و تخصصی است و از شرایط ایده آلی برخوردار است.

به عنوان مثال: مجموعه لیپو ویزر که امور زیبایی با لیپوماتیک را برای متقاضیان انجام میدهد، در این محدوده قرار گرفته است و شرایط کاملا مناسبی را برای همطونان فراهم کرده است.

لیپوماتیک در سعادت آباد چگونه انجام می شود؟

لیپوماتیک که به آن پیکرتراشی نیز گفته می شود در واقع یکی از روش های زیبایی بدن و از بین بردن چربی های اضافی انباشته در بخش های مختلف بدن است. این روش بدون نیاز به بیهوشی کامل و تحت یک جراحی با بی حسی موضعی برای متقاضیان انجام می شود.

به عبارت دیگر برای پیکرتراشی با روش لیپوماتیک، لوله ای بسیار باریک به نام کانولا از طریق سوراخ های کوچکی که در بافت مورد نظر ایجاد می شود، به داخل بدن راه پیدا می کند و ارتعاشات و ضربه هایی که به واسطه این لوله به چربی ها وارد می شود، باعث آب شدن چربی های آن قسمت می شود و سپس چربی های آب شده از طریق مکنده لوله کانولا به بیرون از بدن منتقل می شوند و در محفظه ای جمع آوری می گردند.

در نهایت چربی های بدن به این شکل تخلیه می شوند و بافت های مورد نظر به شکل و سایز ایده آل می رسند؛ از طرف دیگر چربی های به دست آمده در این روش میتوانند برای افزایش حجم بخش های دیگر بدن شخص مورد استفاده قرار بگیرند.

 

لیپوماتیک در سعادت آباد

 

مزایای لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک از مزیت های بسیار زیادی برخوردار است و یکی از بهترین روش های پیکرتراشی محسوب می شود که مزایای آن از قبیل زیر خواهند بود:

 • کاهش وزن و یا سایز اندام های مختلف
 • امکان استفاده از این روش به شکل موضعی
 • افزایش زیبایی بدن
 • امکان استفاده از آن برای بخش های مختلف بدن
 • عدم ایجاد عارضه
 • عدم نیاز به بیهوشی
 • کوتاه بودن دوره نقاهت بعد از لیپوماتیک
 • امکان استفاده از چربی های به دست امده برای سایر بخش های بدن
 • جلوگیری از افتادگی و شل شدن پوست
 • عدم وجود محدودیت سنی و جنسی
 • و…

لیپوماتیک برای چه کسانی مناسب است؟

لیپوماتیک در سعادت آباد را میتوان برای کسانی که از شرایط زیر برخوردار باشند، به عنوان یک روش مناسب در نظر گرفت:

کسانی که اضافه وزن زیادی نداشته باشند : روش لیپوماتیک برای کسانی که اضافه وزن زیاد داشته باشند به عنوان یک روش مناسب شناخته نمی شود بلکه این روش مناسب کسانی است که اضافه وزنی در حدود ده الی 15 کیلو داشته باشند. زیرا میزان کاهش وزن و سایز با این روش در مقایسه با روش های دیگر کمتر است.

کسانی که قصد لاغری موضعی دارند : لیپوماتیک یک انتخاب بسیار مناسب برای لاغری موضعی است بنابراین اگر در بخش های مختلف بدن خود مانند: بازو، ران پا، ساق پا، شکم، پهلو، غبغب و … چربی اضافه و انباشته شده دارید، این روش برای شما بهترین گزینه خواهد بود.

کسانی که می خواهند تحت عوارض کمتر پیکرتراشی انجام دهند : لیپوماتیک در مقایسه با سایر روش های پیکرتراشی، مضرات و عوارض بسیار کمی دارد که اگر تخصص پزشک و تجربه او کافی باشد، هیچ گونه عوارضی ایجاد نخواهد شد. از این جهت اگر میزان عوارض بعد از پیکرتراشی برایتان مهم است، لیپوماتیک روش مناسبی خواهد بود.

تخلیه چربی و تزریق آن به اندام های مختلف در لیپوماتیک : یکی از بهترین کاندیدا برای لیپوماتیک در سعادت آباد کسانی هستند که میخواهند چربی های انباشته شده در برخی از اعضای خود را از بین ببرند و از طرف دیگر به سایر اعضای بدن خود حجم دهند.

زیرا با توجه به اینکه در لیپوماتیک امکان استفاده از چربی های تخلیه شده وجود دارد، این دسته از عزیزان میتوانند می توانند به راحتی چربی های تخلیه شده از بدن خود را به سایر اندام ها تزریق کنند و به اصطلاح با یک تیر دو نشان بزنند.

به عنوان مثال: در این روش میتوان چربی های تخلیه شده از شکم را به باسن تزریق کرد.

آیا لیپوماتیک یک روش دائمی برای لاغری است؟

پیکرتراشی با روش لیپوماتیک را نمی توان به عنوان یک روش دائمی در نظر گرفت زیرا چربی هایی که در این روش از بدن تخلیه می شوند، بازگشت پذیر هستند و در صورتی که فرد رژیم غذایی مناسبی نداشته باشد و یا ورزش نکند، امکان افزایش وزن مجدد و انباشته شدن چربی در همان نواحی را خواهد داشت.

بنابراین باید به تناسب اندام و موارد موثر در آن پس از لیپوماتیک توجه داشت.

کلام پایانی

لیپوماتیک در سعادت آباد را در مجموعه لیپو ویزر تجربه کنید تا نتیجه رضایت بخش و مناسبی دریافت نمایید. در صورتی که به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع نیاز دارید، از طریق تلفن های تماس با ما در ارتباط باشید.

فراموش نکنید که مرکز زیبایی و تجربه پزشک معالج در رضایتمندی شما از لیپوماتیک بسیار موثر است و چنانچه پزشک در این زمینه تجربه کافی نداشته باشد، امکان آسیب دیدن عروق خونی و یا رگ های شما در حین لیپوماتیک وجود خواهد داشت.

درخواست مشاوره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا