لیفت سینه

عمل لیفت سینه درد دارد؟

عمل لیفت سینه درد دارد؟ انواع روش های لیفت سینه چیست؟ عمل لیفت سینه درد دارد؟ آیا بعد از عمل لیفت سینه درد وجود دارد؟ در مجموعه تخصصی لیپو ویزر با ما همراه باشید تا به بررسی این مسائل بپردازیم.

لیفت سینه به روشی گفته می شود که به منظور افزایش زیبایی پستان ها در بانوان مورد استفاده قرار می گیرد؛ در این روش شل شدگی و افتادگی پستان ها برطرف می شوند و نوک سینه به سمت بالاتر هدایت می شود تا زاویه مناسب تری با بدن بسازد و اناتومی بدن حفظ شود.

لیفت سینه با روش های مختلفی برای بانوان به کار برده می شود که هر یک از آنها شرایط و ویژگی های خود را دارند؛ به عبارت دیگر برخی از این روش ها به صورت تهاجمی و برخی به شکل کم تهاجمی هستند.

پس اگر میخواهید بدانید که عمل لیفت سینه درد دارد؟ یا خیر با ما همراه بمانید.

 

عمل لیفت سینه درد دارد؟

 

عمل لیفت سینه درد دارد؟

بسیاری از متقاضیان که قصد دارند از این روش استفاده کنند، با این پرسش رو به رو هستند که آیا عمل لیفت سینه درد دارد؟  در پاسخ به این عزیزان باید بگوییم که برخی از روش های لیفت که به صورت کم تهاجمی هستند و بدون جراحی انجام می شوند، ممکن است که با درد بسیار کم همراه باشند زیرا بی حسی موضعی تاثیر کامل بر روی جلوگیری از بروز درد ندارد.

اما روش هایی که با جراحی و بیهوشی کامل مورد استفاده قرار می گیرند، فاقد هر گونه درد خواهند بود زیرا در زمان جراحی بیمار در حالت بیهوشی قرار گرفته است.

در بخش بعد روش های تهاجمی و کم تهاجمی را شرح می دهیم و وجود درد را در انها بررسی می کنیم.

انواع روش های عمل لیفت سینه چیست؟

انواع روش های لیفت سینه یا پروتز سینه که میتوان از آنها استفاده کرد، از قبیل زیر هستند:

لیفت سینه با لیزر

در این روش که از اشعه لیزر استفاده می شود و سلول های مرده پوست از بین می روند تا تولید کلاژن در سطح پوست سینه افزایش یابد. با انجام شدن این عملیات پوست سینه لیفت می شود و تاثیرات چشم گیری بر روی آن ایجاد می گردد. اما این روش برای کسانی مناسب است که افتادگی پستان های انها بسیار کم باشد.

لیفت با لیزر از جمله روش هایی است که بدون جراحی انجام می شود و در گروه روش های کم تهاجمی قرار دارد که تحت بی حسی موضعی باید به کار برده شود؛ از این جهت لیفت با لیزر می تواند همراه با درد اندک و جزئی برای متقاضیان باشد.

لیفت سینه با نخ

لیفت سینه با نخ از دیگر روش های جدیدی است که برای فرم دادن به پستان استفاده می شود. در این روش نخ های مخصوصی به داخل بافت سینه ارسال می شوند و در زیر پوست قرار می گیرند؛ سپس پزشک آنها را به سمت بالاتر می کشد تا همچون یک داربست از آنها استفاده کند که سینه را بالاتر نگه می دارند. نخ هایی که در این شرایط استفاده می شوند قابل جذب در بدن هستند و پس از مدت زمان مشخصی در بدن جذب می شوند.

لیفت با نخ یک روش کم تهاجمی و تحت بی حسی موضعی است که از این جهت میتوان بروز کمی درد برای به کار بردن این روش را در نظر گرفت.

لیفت سینه با جراحی

لیفت سینه با جراحی تحت بیهوشی کامل و در عمل جراحی انجام می شود که نتیجه آن دائمی است و اگر مراقبت های بعد از آن به خوبی رعایت شوند، افتادگی سینه تا پایان عمر از بین می رود. در این روش پزشک سینه ها را شکاف می دهد و بافت های اضافی آن را از سینه جدا می کند تا سینه به زاویه مورد نظر برسد و در قسمت بالاتری قرار بگیرد.

پوست اضافی سینه نیز در این روش برداشته میشود. لازم به توضیح است که لیفت سینه با جراحی فاقد هر گونه درد است و در حین جراحی بیمار هیچ دردی را احساس نخواهد کرد.

لیفت سینه سی آی سی آی

سی آی سی آی روش جدیدی است که برای لیفت پستان ها به کار برده می شود. این روش از جمله روش های بدون درد و غیر تهاجمی در نظر گرفته می شود که برای آن دستگاهی با پالس های الکتریکی قوی بر روی سینه کشیده می شوند و باعث تحریک بافت های سینه می شوند. در نهایت چین و چروک ها برطرف می شوند و لیفت سینه انجام می شود که البته برای دریافت نتیجه مورد نظر از این روش باید چندین جلسه آن را به کار برد.

لیفت سینه بادی تایت

باید تایت یک روش کم تهاجمی و فاقد درد است که برای لیفت سینه مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش نیازی به وارد شدن متریال پزشکی به داخل بافت نیست بلکه دستگاه بادی تایت از روی بافت انرژی رادیویی را به داخل بدن ارسال می کند و باعث تحریک تولید کلاژن در زیر پوست می شود که به این شکل سینه ها لیفت می شوند و وضعیت مناسب تری پیدا می کنند.

لیفت سینه با تزریق بوتاکس و فیلر

همان طور که می دانید بوتاکس و فیلر برای از بین بردن چین و چروک ها و افتادگی پوست مورد استفاده قرار می گیرند که از آنها در جهت لیفت سینه نیز میتوان استفاده کرد. تزریق بوتاکس یا فیلر در زیر پوست سینه باعث منقبض شدن آن می شود و در نتیجه چین و چروک و افتادگی پستان ها تا حد بسیار مناسبی لیفت می شوند و به زیبایی انها افزوده می شود.

لیفت سینه با تزریق بوتاکس و فیلر درد زیادی به همراه ندارد زیرا از بی حسی برای آن استفاده می شود اما با این وجود ممکن است که به دلیل حساس بودن بافت سینه درد اندکی را احساس کنید.

عمل لیفت سینه درد دارد؟

 

آیا بعد از عمل لیفت سینه درد وجود دارد؟

پرسش دیگری که در رابطه با درد عمل لیفت سینه در غرب تهران وجود دارد، این است که آیا بعد از عمل لیفت سینه درد وجود دارد؟ پاسخ به این پرسش نیز میتواند مثبت باشد زیرا برخی از روش های لیفت در دوره نقاهت و بعد از جراحی نیز همراه با درد هستند اما برخی از آنها فقط در حین جراحی موجب بروز درد می شوند.

سخن پایانی در مورد عمل لیفت سینه درد دارد؟

در مرکز لیپو ویزر تهران بررسی کردیم که عمل لیفت سینه درد دارد؟ یا خیر. بر اساس مطالب ارائه شده چنانچه میخواهید از این روش استفاده کنید و به زیبایی بدن خود بیفزایید، از پزشکان ما در لیپو ویزر راهنمایی دریافت کنید تا مناسب ترین روش برای شما انتخاب شود.

درخواست مشاوره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا