لیفت سینه

نحوه عمل لیفت سینه با لیزر

همه چیز درباره لیفت سینه با لیزر و هزینه آن

عمل لیفت سینه با لیزر چگونه است؟ مزایای بالا کشیدن سینه با لیزر چیست؟ آیا می خواهید از هزینه لیفت سینه با لیزر مطلع شوید؟ در مجموعه تخصصی لیپو ویزر با ما همراه باشید تا به بررسی این مسائل بپردازیم و ویژگی های لیفت با لیزر را از زوایای مختلف بررسی کنیم.

افتادگی سینه مشکلی است که امروزه بسیاری از بانوان از آن رنج می برند و شرایط نا رضایت بخشی را به دلیل آن سپری می کنند؛ زیرا افتادگی سینه در بانوان موجب می شود که زیبایی بدن تحت تاثیر قرار بگیرد و فرم مناسب آن از بین برود. در واقع نوک پستان باید زاویه مناسبی با بدن بانوان داشته باشد تا زیبایی کلی بدن حفظ شود و ظاهر استانداردی وجود داشته باشد.

خوشبختانه امروزه روش هایی به وجود آمده اند که از طریق انها میتوان فرم سینه را حفظ کرد و بانوانی که با افتادگی سینه مواجه هستند، امکان استفاده از این روش ها را خواهند داشت. لیفت سینه از بهترین روش هایی است که در این زمینه به کار برده می شود و آن را با تکنیک های مختلفی انجام میدهند که برخی از آنها تهاجمی، کم تهاجمی و یا غیر تهاجمی هستند.

عمل لیفت سینه با لیزر یکی از انواع تکنیک های لیفت است که به این منظور مورد استفاده قرار می گیرد.

عمل لیفت سینه با لیزر

برای بالا کشیدن سینه با لیزر همانطور که از نام آن پیدا است، از دستگاه لیزر استفاده می شود و پزشک با کمک اشعه لیزر لیفت را انجام می دهد؛ این روش به صورت کم تهاجمی و تحت بی حسی موضعی انجام می شود که در آن یک لایه از پوست بافت سینه برداشته می شود تا پستان ها خود به خود لیفت شوند و به سمت بالا هدایت گردند.

به کار بردن لیزر در این زمینه باعث می شود که تولید کلاژن در بافت افزایش یابد و به صورت کلی بافت سینه سفت تر شود. لازم به توضیح است که این روش برای کسانی مناسب است که افتادگی پستان های انها خیلی زیاد نیست بلکه فقط به 4 الی 5 سانتی متر تغییر زاویه در سینه نیاز دارند.

در نتیجه بانوانی که افتادگی سینه بسیار زیادی داشته باشند باید از سایر روش های لیفت استفاده کنند.

عمل لیفت سینه با لیزر

مزایای بالا کشیدن سینه با لیزر

استفاده از لیفت لیزری برای بالا کشیدن سینه ها را میتوان همراه با مزیت های ذکر شده در زیر مد نظر قرار داد:

  • کم تهاجمی بودن لیفت با لیزر
  • عدم نیاز به بیهوشی کامل
  • امکان بالا بردن پستان ها به میزان 5 سانتی متر
  • تغییر زاویه و فرم کلی بدن
  • افزایش زیبایی سینه و بدن
  • عدم ایجاد جراحت و یا اسکار
  • عدم وجود عوارض
  • عدم وجود دوره نقاهت
  • و….

عمل لیفت سینه با لیزر برای چه کسانی مناسب است؟

استفاده از عمل لیفت با لیزر را میتوان برای کسانی مناسب در نظر گرفت که سایز سینه های آنها خیلی بزرگ نباشد و افتادگی سینه زیادی نداشته باشند. کسانی که سینه های کوچکی دارند اما به میزان کمی با افتادگی سینه رو به رو شده اند، از بهترین کاندیدا برای این روش محسوب می شوند.

این دسته از عزیزان در صورتی که مایل به ورزش برای لیفت سینه نباشد، می توانند با استفاده از لیزر این کار را انجام دهند.  علاوه بر آن کسانی که نمی خواهند از روش های کاملا تهاجمی به این منظور استفاده کنند نیز گزینه مناسبی برای این کار محسوب می شوند که اگر پزشک معالج لیفت با لیزر را برای آنها مناسب اعلام کند، قادر به انجام آن خواهند بود.

عمل لیفت سینه با لیزر برای چه کسانی مناسب نیست؟

لیفت سینه با استفاده از لیزر برای آن دسته از عزیزانی که دارای پستان های بزرگ هستند و یا افتادگی سینه آنها خیلی زیاد است، مناسب نخواهد بود؛ این عزیزان باید از روش های دیگر به این منظور استفاده نمایند تا نتیجه حاصل شده برایشان مناسب باشد.

عمل لیفت سینه با لیزر

مراقبت های بعد از لیفت لیزری سینه

بالا کشیدن سینه با لیزر نیازمند آن است که مراقبت های بعد از عمل توسط افراد به خوبی رعایت شود. بانوانی که این روش را به کار می برند نباید تا مدت دو هفته بعد از لیفت اشیای سنگین بلند کنند و یا فعالیت های شدید بدنی انجام دهند.

علاوه بر آن برای کاهش تورم و کبودی بهتر است که از کمپرس یخ استفاده شود و داروهایی که از سوی پزشک تجویز شده اند باید مرتبا استفاده گردند. نوشیدن آب آناناس در این دوران نیز به افزایش سرعت بهبودی کبودی ها کمک می کند و مورد دیگری که باید رعایت شود، پرهیز از مصرف دخانیات و نوشیدنی های الکلی خواهد بود.

هزینه لیفت سینه با لیزر

شاید فکر کنید که هزینه لیفت سینه با لیزر یک مبلغ مشخص است و برای همه یکسان است؛ اما لازم است تا آگاه باشید که به کار بردن این روش از سوی هر شخصی به هزینه متفاوتی نیاز خواهد داشت؛ زیرا لیفت سینه در غرب تهران با لیزر در شرایط متفاوتی انجام می شود و مسائلی در هزینه آن دخیل هستند که بر اساس انها میتوان هزینه عمل بالا کشیدن سینه را مشخص کرد.

پس با این وجود برای آنکه بتوانید از میزان مبلغ مورد نیاز برای این کار مطلع شوید، باید به پزشک مراجعه کنید و وضعیت شما تحت بررسی پزشک قرار بگیرد تا امکان تشخیص هزینه وجود داشته باشد.

تنها مطلبی که در رابطه با هزینه لیفت سینه با لیزر میتوان بیان کرد، این است که هزینه انجام این کار در مقایسه با برخی از روش های دیگر لیفت بسیار کمتر و مقرون به صرفه تر است.

کلام پایانی

عمل لیفت سینه با لیزر را مورد بررسی قرار دادیم تا اطلاعات کافی در رابطه با آن داشته باشید. مجموعه تخصصی لیپو ویزر بهترین شرایط را برای لیفت سینه فراهم کرده است که می توانید از خدمات زیبایی تخصصی این مجموعه استفاده کنید.

توجه داشته باشید که مرکز زیبایی تاثیر بسیار قابل توجهی در نتیجه لیفت خواهد داشت و در صورتی که مراکز نامعتبر و نامناسب را برای این کار انتخاب کنید، ممکن است که نتیجه خوبی دریافت ننمایید و از طرف دیگر عوارضی نیز برایتان ایجاد گردد.

درخواست مشاوره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا