دانستنی

بهترین دستگاه لاغری

آیا با بهترین دستگاه لاغری اوندا می توان وزن کم کرد؟ امروزه چربی‌ها زمینه ساز بیماری‌های مختلف شده اند. اگر شما نیز در ناحیه پهلو شکم غیر دارای چربی هستید می‌توانید با رژیم لاغری یا ورزش کردن به بدن خود فرم زیبایی بدهید.

اما بعضی از افراد ترجیح می‌دهند که از بهترین دستگاه لاغری جهت کاهش وزن استفاده کنند و بعضی از افراد نیز به میل خود با جراحی لیپوماتیک شکم یا ابدومینوپلاستی و حتی لیپوماتیک پشت کمر به تناسب اندام می‌رسند.

به شما پیشنهاد می‌کنم برای زودتر رسیدن به نتیجه از بهترین دستگاه لاغری استفاده کنید.

دستگاه‌ لاغری موضعی اطراف شکم

امروزه جراحی‌هایی برای لاغری موضعی شکم انجام می‌شود که ممکن است طولانی مدت عوارض خود را نشان دهند و مشکلاتی برای بدن به وجود بیاورند. این چندان خوشایند نیست اما اکنون روش‌های جدید و نوینی قابل اجرا است که می‌تواند وزن  ایده آل و تناسب اندام را، در کمترین زمان ممکن برای شما به وجود آورد.

هنگامی که از دستگاه‌های لاغری موضعی شکم استفاده می‌کنید نیازی به بیهوشی و جراحی نیست و برای کوتاه کردن طول درمان خود می‌توانید از رژیم غذایی مناسب و ورزش کردن استفاده کنید.

همچنین این روش برای از بین بردن سلول‌هایی است که متراکم شده و چربی‌های انباشته شده‌ای است که در  بعضی نقاط مشخص و خاص دیده شده می شود.

کاربرد دستگاه لاغری

دستگاه لاغری کار کردهای متفاوتی دارد اما از مهمترین کار کردهای آن می‌توان جمع کردن سلول‌های چربی در بدن، به ویژه در ناحیه‌هایی مانند غبغب، ران، باسن، بازو، شکم، پهلو و غیره باشد که باعث چاقی موضعی می‌شوند استفاده کرد.

افرادی که حتی با رژیم غذایی مناسب و ورزش کردن هم نمی‌توانند تاثیر جدی بر روی سلول‌های چربی خود بگذارند می‌توانند از این دستگاه برای از بین بردن چربی‌های ناسالم استفاده کنند.

چرا باید از دستگاه لاغری استفاده کرد؟

افرادی هستند که توانایی گرفتن رژیم غذایی و ورزش کردن در طول ماه را ندارند. همچنین رژیم غذایی دارای هزینه‌های زیادی است که باید فرد بر اساس اصول و روش آن پیش برود.

هنگامی که از دستگاه لاغری موضعی استفاده می‌کنید، در کمترین زمان بیشترین بهروری را دارید. افرادی که از دستگاه‌های لاغری موضعی استفاده می‌کنند سریع‌تر لاغر می‌شوند عارضه کمتری را تجربه می‌کنند.

پوست خود را میتوانند ترمیم و جوان سازی را در برخی روش‌ها و در برخی ناحیه ها انجام دهند نیازی به بیهوشی، برش و خونریزی در این عمل ندارید. لازم به ذکر است که هزینه کمتری نسبت به جراحی نیز هنگام استفاده از این دستگاه  متقبل می‌شوید.

انواع دستگاه لاغری

در این مقاله شما را با انواع دستگاه لاغری موضعی آشنا می‌کنیم. دستگاه‌های لاغری دارای تنوع بالایی هستند که شامل

 •  لیزر لاغری
 • دستگاه  آیکون
 •  Rf
 •  لاغری اکسی لیس
 •  شاک ویو
 •  مزوتراپی
 • هایفو
انواع دستگاه لاغری
انواع دستگاه لاغری
 •  کویتیشن
 •  دستگاه ترو
 • اسکالپ
 • دستگاه رادیو فرکانسی
 • دستگاه اسکال پشور
 • دستگاه ال پی جی
 • و غیره هستند

دستگاه رادیوفرکانسی

شاید تا به حال به این سوال برخورد کرده‌اید که بهترین دستگاه لاغری موضعی  چه دستگاهی می‌تواند باشد؟

لازم به ذکر است که دستگاه رادیو فرکانسی جریان‌های الکتریکی را با فرکانس زیاد از لایه های سطحی پوست عبور داده و تنها بافت‌های چربی را از بین می‌برد. این گرما باعث می‌شود که پیوندهای چربی در هم شکسته شده و طی روند طبیعی از بدن تخلیه شوند.

همچنین این دستگاه می‌تواند کلاژن جوان سازی و تقویت پوست را نیز انجام دهد. افرادی که از دستگاه رادیو فرکانسی استفاده کردند آن را به عنوان یک ماساژ یا سنگ داغ نیز تشبیه کردند.

زیرا امواجی که از طریق رادیو فرکانسی به بافت چربی نفوذ می‌کند بیمار یک گرمای بسیار ملایمی را در زیر پوست خود حس می‌کند که بدون درد است و باعث افزایش گردش خون می شود.


بیشتر بدانید: جراحی لیپوماتیک


 

دستگاه کویتیشن

یکی از جدیدترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های لاغری دستگاه کویتیشن می‌باشد که شما می‌توانید به عنوان جایگزین مناسبی از آن استفاده کنید. برای خارج کردن و تخلیه راحت تر بافت چربی در اجزای مختلف بدن به ویژه پهلو و شکم باید چربی‌ها را به صورت اسیدهای چربی تبدیل کنیم.

ویژگی این دستگاه امواجی است که قدرت بالایی دارند و طول موج‌های آن کوتاه هستند. به گونه‌ای که گوش انسان قابلیت شنیدن صدای آن را ندارد.

توده‌های چربی در بدن، پهلو و شکم فرد را تبدیل به اسیدهای چربی می‌کند و با جمع کردن آن در یک نقطه می‌توان آن را به صورت آسان تری تخلیه نمود. همچنین تفاوت این دستگاه با دستگاه‌های دیگر این است که این دستگاه از امواج، اونتراسونیک استفاده می‌کند، این امر باعث فرم دهی بهتر بدن می‌شود.

عوارض دستگاه کویتیشن

استفاده از هر نوع دستگاهی در هر مواقعی ممکن است علاوه بر مزایا و فوایدی که دارد معایب و خطراتی نیز داشته باشد. هیچکس نمیداند که امواج قوی که باعث از بین رفتن سلول‌های چربی می شود چه تاثیراتی میتوانند داشته باشند.

هنگامی که ذرات چربی با دستگاه آزاد می‌شوند به گردش در می‌آید. که ممکن است وارد خون شوند به همین دلیل روشی خطرناک بشمار می‌رود. اگرچه در کشورهایی مانند سوئد دارای استانداردهای بهداشتی بالایی است اما استفاده از آن غیرقانونی بوده است.

روش کویتیشن می تواند به چربی‌های مورد نظر فرم خاصی بدهد و سلول‌ها و ترک‌های پوستی را مورد استفاده قرار دهد. هنگامی که از دستگاه کویتیشن استفاده می‌کنید باید نکات گفته شده را رعایت کنید. همچنین تعداد جلسات آن تا هنگامی که چربی به صورت کامل از بدن استخراج نشده است ادامه پیدا می‌کند.

دستگاه اسکالپشور

دستگاه اسکال پشوراز تکنولوژی  روز دنیا استفاده می‌کند. این تکنولوژی لیزر است که می‌تواند چربی‌های زیر پوستی را حذف کند و تناسب اندام زیبایی را برای شما ایجاد کند.

از این دستگاه برای کاه ش وزن استفاده نمی‌شود. اما می‌توانید برای کاهش سایز پهلو و شکم از آن استفاده کنید. این دستگاه کاملاً غیر جراحی بوده و توسط سازمان غذا و دارو مورد تایید می‌باشد که می توانند از این دستگاه استفاده کنند.

دستگاه اسکالپشور
دستگاه اسکالپشور

روش کارکردن دستگاه اسکال پشور به گونه‌ای است که بعد از ۶ هفته میتوانیم نتایج را به طور ملموس مشاهده کنید. همچنین می‌توانید کاهش بافت چربی و سایز پهلو و شکم را تا ۱۲ هفته بعد یعنی در اتمام تمامی جلسات مشاهده کنید و باعث لاغری بافت چربی در آن ناحیه می‌شود.


بیشتر بدانید: همه چیز در مورد لیپو با ویزر


 

بهترین دستگاه لاغری خانگی

دستگاه‌هایی که برای شما در این مقاله نام برده شد خانگی نیستند و شما نمی‌توانید از آنها در خانه خود استفاده کنید یا تصور کنید که با استفاده از بروشور آن می توانید نحوه کار با آن را یاد بگیرید و از آن استفاده کنید.

استفاده کردن از این دستگاه به صورت خودسر می‌تواند عوارض جبران ناپذیری را برای شما داشته باشد. حتماً شما باید طبق دستور و زیر نظر پزشک از آن استفاده کنید.

کلام آخر

برای رسیدن به تناسب اندام ایده‌آل مورد نظر خود می‌توانید از روش‌های مختلفی استفاده کنید. اما با استفاده از دستگاه‌های لاغری می‌توانید نتیجه سریعتر و مطلوب‌تری را دریافت کنید. برای تصمیم گیری درست و انتخاب دستگاه مناسب بر اساس شرایط خود می‌توانید با کارشناسان لیپو ویزر تماس حاصل کنید.

درخواست مشاوره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا