پیکرتراشی

بهترین جراح پیکرتراشی در تهران

بهترین جراح پیکرتراشی در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین جراح پیکرتراشی در تهران چه ویژگی هایی دارد؟ چگونه میتوان از تخصص بهترین جراح پیکرتراشی در تهران بهره برد؟ اهمیت مراجعه به بهترین جراح پیکرتراشی در تهران چیست؟ اگر قصد دارید که برای زیبایی اندام خود از روش پیکرتراشی استفاده کنید، توصیه می کنیم که مطالعه این مطلب را از دست ندهید.

پیکرتراشی که به آن لیپوماتیک و یا بادی کانتورینگ نیز گفته می شود، یکی از روش هایی است که به منظور لاغری موضعی و تخلیه کردن چربی های بدن از آن استفاده می شود که با پیشرفت های صورت گرفته در این زمینه، شرایط بسیار ایده آلی در آن ایجاد شده است و امروزه به وفور از این روش برای زیبایی و تناسب اندام از این روش بهره گرفته می شود.

پیکرتراشی برای همه بانوان و آقایانی که با اضافه وزن و چربی های انباشته شده در بدن خود مواجه هستند قابل استفاده خواهد بود که به صورت تهاجمی و کم تهاجمی برای متقاضیان و متناسب با وضعیت بدنی آنها انجام می شود؛ لازم به ذکر است که در این روش میتوان چربی های بخش های مختلف بدن مانند: بازو، شکم، پهلو، سینه، ران پاو باسن را تخلیه کرد.

اما برای استفاده این روش باید سعی کنید که بهترین جراح پیکرتراشی در تهران را شناسایی کنید  و زیر نظر او به بادی کانتورینگ بپردازید.

بهترین جراح پیکرتراشی در تهران

بهترین جراح پیکرتراشی در تهران به پزشکی گفته می شود که تحصیلات خود را در این زمینه گذرانده باشد و مدرک تخصص یا فوق تخصص اتخاذ نموده باشد. اما مدرک تحصیلی برای یک پزشک ماهر به تنهایی کافی است بلکه یک پزشک فعال در حوزه لیپوماتیک باید از مهارت کافی برخوردار باشد و شهرت زیادی در سطح شهر به دست آورده باشد.

علاوه بر آن لازم است تا جراح پیکرتراشی از دقت و تجربه کافی در این زمینه نیز برخوردار باشد تا بتوان او را به عنوان بهترین جراح لیپوماتیک خطاب کرد.

 

بهترین جراح پیکرتراشی در تهران

 

چگونه می توان از تخصص بهترین جراح پیکرتراشی در تهران برده برد؟

در مرکز لیپو ویزر به عنوان یکی از بهترین مراکز تخصصی لیپوماتیک، می توانید از تخصص بهترین جراحان بهره مند شوید و نتیجه ای رضایت بخش دریافت کنید.

علاوه بر آن در صورتی که قصد دارید به سایر مراکز زیبایی ایران مراجعه کنید، با جست و جوی عبارت بهترین جراح پیکرتراشی در تهران در داخل گوگل، میتوانید اسامی این پزشکان و جراحان را به دست آورید و با انجام تحقیقات کامل در رابطه با آنها، اطلاعات تماسشان را به دست آورید و به کلینیک های زیبایی که این پزشکان در آنها فعال هستند، مراجعه کنید.

لازم به ذکر است که جراحان پیکرتراشی در تهران از شرایط بهتری برخوردار هستند و مهارت و تبهر زیادی در کار خود دارند.

اهمیت مراجعه به بهترین جراح پیکرتراشی در تهران چیست؟

پیکرتراشی به تخصص، مهارت و دقت زیادی نیاز دارد و هر چه قدر که تجهیزات به کار رفته برای آن پیشرفته تر باشند، متقاضی بادی کانتورینگ شرایط بهتری در حین جراحی و پس از آن خواهد داشت؛ علاوه بر آن بهره بردن از این موارد باعث می شود که نتیجه پایانی لیپوماتیک نیز تحت تاثیر قرار بگیرد و عوارض ناشی از آن به صفر برسد.

از این جهت مراجعه کردن به بهترین جراح پیکرتراشی و بهترین مراکز زیبایی در سطح شهر از اهمیت زیادی برخوردر است.

عدم مراجعه به بهترین جراح لیپوماتیک چه عواقبی دارد؟

چنانچه در انتخاب جراح و مرکز زیبایی سهل انگاری کنید و با دقت کافی این موضوع را تحت بررسی قرار ندهید، این امکان وجود دارد که در حین جراحی با مشکلاتی از قبیل زیر مواجه شوید و خطرات، مشکلات و عوارض جدی برایتان ایجاد گردد:

 • خطر بروز آمبولی
 • امکان آسیب دیدن جوارح داخلی به علت برخورد لوله کانولا با انها
 • امکان بروز عفونت در عضله و بافت مورد نظر
 • امکان آسیب دیدن شریان ها، عروق و رگ های خونی
 • امکان دریافت نتیجه نامناسب و غیر رضایت بخش
 • امکان آسیب دیدن پوست
 • و….

پس اگر میخواهید که از این عوارض و مشکلات در امان بمانید، حتما در انتخاب جراح لیپوماتیک دقت داشته باشید.

مزایای پیکرتراشی زیر نظر بهترین جراح در تهران

چنانچه پیکرتراشی را توسط بهترین جراحان تهران انجام دهید، از مزیت های زیر بهره مند خواهید شد:

 • دریافت نتیجه مد نظر خود
 • برخوردار بودن از دوره نقاهت کوتاه و آسان
 • کاهش میزان جراحت ها، خونریزی و درد
 • برخوردار بودن از آرامش بیشتر در حین جراحی
 • به صفر رساندن عوارض ناشی از لیپوماتیک
 • جلوگیری از آسیب دیدن پوست
 • افزایش زیبایی اندام ها
 • و…

هزینه پیکرتراشی چه قدر است؟

پیکرتراشی در گروهی از خدمات زیبایی قرار دارد که هزینه آن برای همه یکسان نیست و بر اساس وضعیت بیماران میزان مبلغی که باید پرداخت شود، محاسبه می گردد. اما باید بگوییم که یکی از عوامل موثر در قیمت پیکرتراشی، دستمزد پزشک و جراح است.

حتما شنیده اید که می گویند ( هیچ ارزانی بی حکمت نیست. ) با این وجود زمانی که از تجربیات و مهارت بهترین جراحان کشور در این زمینه بهره می برید، مسلما باید هزینه بیشتری بپردازید زیرا بهترین جراحان دستمزد بیشتری دارند که پرداخت مبلغ بیشتر در اعزای دریافت خدمات مناسب، گزینه عاقلانه تر و بهتری خواهد بود.

بر اساس این موارد اگر در یک کلینیک مبلغ بسیار کمی برای لیپوماتیک از شما گرفته می شود، باید جوانب مختلف آن را بررسی کنید تا دچار مشکل نشوید.

 بخش پایانی

در کلینیک تخصصی لیپو ویزر میتوانید از تخصص و مهارت بهترین جراح پیکرتراشی در تهران بهره مند شوید و با کمک بهترین تیم جراحی و بهره بردن از پیشرفته ترین تجهیزات به انجام عملیات مربوط به لیپوماتیک در غرب تهران بپردازید و نتیجه مناسبی دریافت کنید.

لازم به ذکر است که این مجموعه به تجهیزاتی مجهز است که هنوز در تمامی نقاط ایران و تهران به کار برده نمی شوند و از جدیدترین دستگاه های روز دنیا به حساب می آیند که نتیجه کلی پیکرتراشی را به میزان زیادی تحت تاثیر قرار می دهند.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق وب سایت و یا تلفن های درج شده در سایت با ما در ارتباط باشید.

درخواست مشاوره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا