لیفت سینه

ایمپلنت سینه

بزرگ کردن سینه با ایمپلنت سینه، نوعی عمل جراحی زیبایی است که ممکن است با دادن سینه های بزرگتر ظاهر خانم را تغییر دهد یا بعد از ماستکتومی سینه را بازسازی کند. گاهی اوقات آن را بزرگ کردن سینه، بازسازی سینه یا پروتز سینه مدل گرد یا پروتز سینه مارک ناگور می نامند.

برخی از زنان به عنوان بخشی از بازسازی پس از جراحی سرطان سینه، پروتز سینه انجام می دهند. اگر این در مورد شما صدق می کند، لطفاً اطلاعات بیشتر در مورد بازسازی سینه را در وب سایت شبکه سرطان سینه استرالیا بیابید . این مقاله بر روی جراحی به دلایل زیبایی تمرکز دارد.

اگر ایمپلنت سینه پاره شود ….

اگر ایمپلنت پاره شود، رویکرد ممکن است به این بستگی دارد که ایمپلنت یا پروتز سینه سالین است یا سیلیکون.

پارگی ایمپلنت سالین

اگر ایمپلنت سینه نمکی پاره شود، ایمپلنت صاف می شود. این باعث تغییر اندازه و شکل سینه می شود.
نشت محلول نمک برای سلامتی خطری ندارد. اما برداشتن پوسته سیلیکونی نیاز به جراحی دارد. احتمالاً می‌توان همزمان با آن، یک ایمپلنت جدید گذاشت.

پارگی ایمپلنت سیلیکونی

پارگی در ایمپلنت سیلیکونی ممکن است در ابتدا – یا هرگز – قابل توجه نباشد، زیرا سیلیکون تمایل دارد در بافت زخمی که در اطراف ایمپلنت ایجاد می‌شود محبوس بماند. این به پارگی خاموش معروف است.

گمان نمی‌رود نشت ژل سیلیکون باعث مشکلات سلامتی شود، اما می‌تواند به سایر قسمت‌های بدن برود. سیلیکون موجود در خارج از سینه اغلب به دلیل خطر آسیب رساندن به بافت های دیگر برداشته نمی شود.

پاره شدن ایمپلنت سینه سیلیکونی ممکن است باعث درد سینه، ضخیم شدن سینه یا تغییر در شکل سینه شود. اگر این اتفاق بیفتد، ممکن است نیاز به برداشتن ایمپلنت با جراحی باشد. معمولاً می‌توان ایمپلنت جدید را همزمان گذاشت.

ماندگاری ایمپلنت سینه چقدر است؟

کاشت سالین یا سیلیکون معمولاً حدود 10 تا 15 سال دوام می آورد . تا 20 درصد از زنان، ایمپلنت های خود را ظرف 10 سال برداشته یا تعویض می کنند. برخی از زنان می خواهند به مدل جدیدتری از ایمپلنت ارتقا دهند و ممکن است زودتر به جراحی تجدید نظر فکر کنند.

آنچه قبل از ایمپلنت سینه باید بدانید!

اگر به بزرگ کردن یا بازسازی سینه فکر می کنید، مهم است که معنی کاشت سینه را درک کنید. یادت باشه:

ایمپلنت سینه از افتادگی سینه ها جلوگیری نمی کند. اصلاح افتادگی سینه ممکن است به لیفت سینه نیز نیاز داشته باشد.

پروتز سینه تضمینی برای ماندگاری مادام العمر نیست. ایمپلنت‌ها اغلب به دلایل متعددی نیاز به تعویض دارند، از جمله پارگی ایمپلنت و بافت زخمی که در نتیجه جراحی ایجاد می‌شود.

آنچه قبل از ایمپلنت سینه باید بدانید!
آنچه قبل از ایمپلنت سینه باید بدانید!

همچنین

سینه ها پس از جراحی همچنان تغییر می کنند. برخی عوامل مانند:

  • افزایش سن
  • افزایش یا کاهش وزن

ممکن است ظاهر سینه ها را تغییر دهند. هر یک از این مسائل ممکن است منجر به نیاز به جراحی بیشتر شود.

ماموگرافی ممکن است دشوارتر باشد. برای افرادی که ایمپلنت سینه دارند، ماموگرافی معمول ممکن است نیاز به بازدیدهای تخصصی داشته باشد. به پزشک یا متخصصی که ماموگرافی شما را انجام می دهد بگویید که ایمپلنت سینه دارید.

ممکن است نیاز به اسکن MRI داشته باشید. برای افرادی که ایمپلنت های سیلیکونی دارند، سازمان غذا و دارو نظارت معمول با سونوگرافی یا MRI را بعد از 5 تا 6 سال و سپس هر 2 تا 3 سال پس از آن توصیه می کند. با این حال، اطلاعات کمی برای حمایت از نیاز به غربالگری معمول وجود دارد، مگر اینکه نگرانی وجود داشته باشد.

ایمپلنت سینه ممکن است مانع شیردهی شود. برخی از افراد می توانند پس از بزرگ کردن سینه با موفقیت شیر بدهند، اما برخی دیگر نمی توانند.
ممکن است بیمه پروتز سینه را پوشش ندهد. جراحی سینه که فقط برای متفاوت جلوه دادن سینه ها بدون دلیل پزشکی انجام می شود، تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد. برای انجام کلیه هزینه ها، از جمله جراحی های آینده و آزمایش های تصویربرداری، مربوط به ایمپلنت سینه آماده باشید.

ممکن است پس از برداشتن ایمپلنت سینه به جراحی بیشتری نیاز داشته باشید. اگر نیاز به برداشتن ایمپلنت ها باشد، ممکن است برای تنظیم ظاهر سینه ها لیفت سینه نیز انجام دهید.

نیاز به مشاوره دارید؟

در صورتی که قصد دارید ایمپلنت سینه انجام دهید و نیاز به راهنمایی دارید بهتر است با کارشناسان ما در تماس باشید چرا که کارشناسان ما شما را در این زمینه  و جراحی برای بزرگ کردن باسن، جراحی برای بدن ساعت شنی و جراحی های دیگر راهنمایی کرده و کمک می‌کنند تا بهترین ایمپلنت سینه و بهترین متخصص را پیدا کنید .

درخواست مشاوره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا