ابدومینوپلاستی

چگونگی انجام ابدومینوپلاستی با لیزر

ابدومینوپلاستی با لیزر چیست؟ کاربرد ابدومینوپلاستی بدون جراحی چیست؟ مزایای ابدومینوپلاستی با لیزر چیست؟ عوارض برداشتن چربی شکم با لیزر چیست؟ اگر هر یک از این پرسش ها ذهن شما را به خود مشغول کرده و قصد کسب اطلاع از آنها را دارید، با ما تا انتهای این مطلب در مجموعه لیپو ویزر همراه بمانید.

ابدومینوپلاستی به صورت کلی نوعی عمل جراحی پلاستیک گفته می شود که به منظور افزایش زیبایی بدن انجام می شود و با استفاده از آن میتوان چربی های اضافه و پوست را از بدن جدا کرد تا اندام مورد نظر فرم بهتری پیدا کند و به زیبایی آن افزوده شود.

ابدومینوپلاستی امروزه علاوه بر آن که با روش های سنتی جراحی به کار می رود، با استفاده از دستگاه لیزر نیز انجام می شود که از این رو می خواهیم ابدومینوپلاستی با لیزر و ویژگی های آن را تحت بررسی قرار دهیم.

ابدومینوپلاستی با لیزر چیست؟

ابدومینوپلاستی با لیزر یا ابدومینوپلاستی بدون جراحی، با استفاده از دستگاه لیزر انجام می شود و در این روش که به شکل غیر تهاجمی برای متقاضیان به کار برده می شود هیچ نیازی به ایجاد جراحت بر روی بافت های مورد نظر نیست بلکه بدون نیاز به انجام این کار میتوان چربی های اضافه را آب کرد و آنها را از بین برد.

به عبارت دیگر در روش ابدومینوپلاستی با لیزر ، دستگاه لیزر که اندازه کوچی دارد بر روی بافت کشانده می شود و سپس امواج لیزر به داخل بافت بدن نفوذ می کنند. با وارد شدن امواج به داخل بدن، چربی های انباشته شده آب می شوند و از بین می روند؛ علاوه بر آن به کار بردن این روش موجب می شود که کلاژن سازی در پوست تحریک شود و به همین دلیل علاوه بر آب شدن چربی ها، پوست نیز سفت و لیفت می گردد.

ابدومینوپلاستی با لیزر

کاربرد ابدومینوپلاستی با لیزر چیست؟

ابدومینوپلاستی با استفاده از لیزر را به دلایل مختلفی از قبیل زیر به کار می برند:

 • درمان افتادگی شکم با لیزر
 • لیفت شکم با لیزر
 • از بین رفتن چربی های اضافه
 • افزایش کلاژن سازی در پوست
 • برطرف شدن چین و چروک های پوستی
 • سفت و خوش فرم شدن بافت مورد نظر بدن
 • و…

مزایای عمل ابدو با لیزر چیست؟

زمانی که از روش های مختلف برای لاغری موضعی استفاده می کنید، باید حتما ویژگی های مختلف آن روش را مد نظر قرار دهید و مزایا و معایب آن را در نظر بگیرید. مزایای ابدومینوپلاستی با لیزر بسیار زیاد هستند که مهمترین انها به شرح زیر خواهند بود:

 • لیفت شدن پوست بدن
 • آب شدن چربی ها
 • افزایش کلاژن سازی در پوست
 • عدم نیاز به جراحی و ایجاد جراحت
 • عدم نیاز به بی حسی و یا بیهوشی
 • عدم وجود دوره نقاهت
 • دریافت نتیجه موفقیت آمیز و رضایت بخش
 • امکان استفاده از این روش برای تمامی بافت های بدن
 • امکان استفاده از آن برای بانوان و آقایان در هر رده سنی
 • و…

ابدومینوپلاستی با لیزر

معایب عمل ابدو چیست؟

با وجود تمامی مزایای ذکر شده در فوق، این روش معایبی را نیز با خود به همراه دارد؛ مهمترین عیب این روش، محدودیت در به کار بردن آن است که همه افراد نمی توانند از این روش برای لاغری موضعی استفاده کنند.

از طرف دیگر نتیجه حاصل از این روش در مقایسه با برخی دیگر از روش های پیکرتراشی کمتر است و تغییرات خیلی چشم گیری توسط آن ایجاد نمی شود.

عوارض برداشتن چربی شکم با لیزر

اگر میخواهید که از عوارض برداشتن چربی شکم با لیزر مطلع شوید، باید اشاره کنیم که این روش هیچ عوارضی را به وجود نمی اورد و یک روش کاملا ایمن و مناسب است. زیرا در این روش هیچ زخم و جراحتی ایجاد نمی شود و هیچ خونریزی وجود ندارد.

به صورت کلی می توان گفت که پیکرتراشی با استفاده از لیزر برای برداشتن چربی های شکم از ایمن ترین روش هایی است که میتوان در این زمینه به کار برد.

ابدو برای چه کسانی مناسب است؟

استفاده از روش ابدومینوپلاستی با استفاده از لیزر محدودیت هایی دارد و همه نمی توانند از آن استفاده کنند و یا نتیجه مناسبی از آن دریافت نمایند؛ در نتیجه لازم است تا کسانی که این روش را به کار می برند، شرایط خوبی برای استفاده از آن داشته باشند.

در حقیقت این روش برای افرادی مناسب و ثمربخش خواهد بود که میزان چربی های انباشته شده در بافت مورد نظر آنها بسیار کم باشد و با افتادگی پوست به میزان کمی رو به رو باشند.

این روش برای کسانی که این مشخصات را دارند، بسیار مناسب و ایده آل خواهد بود.

ابدومینوپلاستی با لیزر برای چه کسانی مناسب نیست؟

استفاده از این روش پیکرتراشی برای هر یک از بخش های مختلف بدن، برای افرادی که چاقی بسیار زیادی دارند و یا با چربی های انباشته شده خیلی زیادی رو به رو هستند، مناسب نخواهد بود و این عزیزان باید از سایر روش های پیکرتراشی مانند: لیپوماتیک یا لیپوساکشن استفاده کنند.

در این رابطه میتوانید از پزشکان ما در مجموعه لیپو ویزر نیز مشورت بگیرید تا دریابید که عمل ابدومینوپلاستی با لیزر برایتان روش مناسبی است و یا خیر.

ابدومینوپلاستی با لیزر

هزینه ابدومینوپلاستی با لیزر

ابدومینوپلاستی که برای افراد با استفاده از لیزر انجام می شود، هزینه یکسانی برای همه متقاضیان ندارد، بلکه قیمت آن برای هر شخص به صورت منحصر به فرد تعیین می شود.

بنابراین هر کسی برای کسب اطلاع از این موضوع باید شخصا به مرکز زیبایی مورد نظر خود مراجعه کند و تحت بررسی قرار بگیرد، تا امکان مشخص شدن این موضوع وجود داشته باشد.

کلام پایانی

ابدومینوپلاستی در سعادت آباد با لیزر را میتوانید در مجموعه لیپو ویزر به بهترین شکل ممکن انجام دهید و از نتیجه آن رضایت حاصل کنید؛ این روش توسط بهترین متخصصین در این مجموعه انجام می شود و بهترین تجهیزات برای آن موجود است.

در صورت نیاز به کسب هر گونه اطلاعات بیشتر از طریق تلفن های تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

درخواست مشاوره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا