ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی اقساطی

ابدومینوپلاستی چیست؟ آیا ابدومینوپلاستی اقساطی امکان پذیر است؟ شرایط ابدومینوپلاستی اقساطی چیست؟ هزینه ابدومینوپلاستی چقدر است؟ عمل ابدومینوپلاستی اقساطی برای چه کسانی مناسب است؟ مزایای ابدومینوپلاستی به شکل اقساطی چیست؟ بهترین مرکز برای ابدومینوپلاستی اقساطی در تهران کجاست؟ چنانچه با هزینه بسیار زیاد تامی تاک مشکل دارید و میخواهید از خدمات اقساطی در این زمینه بهره مند گردید تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

روش های زیبایی که برای بخش های مختلف بدن به کار برده می شوند بسیار متنوع و متفاوت هستند و هر یک از آنها شرایط منحصر به فردی را به وجود می اورند.

یکی از این روش ها که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و توسط بانوان و آقایان مورد استفاده قرار می گیرد، تامی تاک یا ابدومینوپلاستی است که برای بخش های مختلف بدن استفاده می شود. از این جهت کسب اطلاع از ابدومینوپلاستی اقساطی یک موضوع مهم برای مردم ما به حساب می آید.

ابدومینوپلاستی چیست؟

ابدومینوپلاستی یک روش جراحی کاملا تهاجمی است که به منظور بادی کانتورینگ یا خوش فرم شدن بدن انجام می شود و در این روش چربی های اضافی بدن از میان برداشته می شوند و پوست نیز لیفت می گردد.

این روش برای بخش های مختلف بدن قابل استفاده است و بانوان و اقایان میتوانند از آن استفاده کنند. مهمترین بخش های بدن که میتوان از خدمات زیبایی تامی تاک برای آن استفاده کرد عبارتند از:

 • بازو
 • شکم
 • پهلو
 • ران پا
 • ساق پا
 • باسن
 • سینه آقایان

آیا ابدومینوپلاستی اقساطی امکان پذیر است؟

ابدومینوپلاستی یک روش بسیار گران قیمت است و برای انجام آن باید بیشترین میزان هزینه در میان روش های مختلف پیکرتراشی پرداخت شود. از این جهت کلینیک های زیبایی شرایط پرداخت اقساطی تامی تاک را به وجود آورده اند تا متقاضیان بتوانند از این روش استفاده کنند و شرایط مناسبی برای آنها ایجاد شود.

با این وجود اگر در پرداخت هزینه این روش دچار مشکل هستید، امکان بهره بردن از خدمات ابدومینوپلاستی اقساطی را خواهید داشت. اما به این منظور باید یک کلینیک زیبایی که به این شکل خدمات تامی تاک را ارائه می دهد، پیدا کنید.

ابدومینوپلاستی اقساطی
ابدومینوپلاستی اقساطی

شرایط ابدومینوپلاستی اقساطی چیست؟

این روش در مراکز مختلف شرایط متفاوتی دارد و کلینیک های زیبایی در این خصوص یکسان عمل نمی کنند؛ اما با این وجود اغلب مراکز زیبایی به شکل ذکر شده در زیر به ارائه خدمات ابدومینوپلاستی اقساطی می پردازند:

برگزاری جلسه مشاوره رایگان

معمولا مراکز زیبایی یک جلسه مشاوره رایگان برای متقاضیان این روش برگزار می کنند تا صحبت های اولیه در این جلسه انجام شود و متقاضیان از زوایای مختلف در خصوص این روش کسب اطلاع کنند. از طرف دیگر در این جلسه پزشک نیز از وضعیت هر متقاضی مطلع می گردد.

انجام آزمایشات و بررسی های لازم

در صورتی که جلسه اول به خوبی برگزار شود، لازم است تا آزمایش ها و بررسی های لازم توسط متقاضی انجام شود که هزینه مربوط به این مرحله باید به صورت نقد به آزمایشگاه و یا .. پرداخت شود.

دریافت مدارک لازم

در ادامه متقاضیان باید مدارک هویتی خود را به همراه رضایت نامه کتبی و چک یا سفته به کلینیک زیبایی ارائه دهند و تعداد اقساط را مشخص کنند. لازم به ذکر است که اغلب برای هر قسط یک چک از متقاضی دریافت می شود.

تعیین روز جراحی

در نهایت با انجام مراحل فوق، روز جراحی برای بیمار تعیین می شود و بیمار باید در روز تعیین شده با شرایطی که پزشک ذکر کرده است در بیمارستان حضور داشته باشد تا عملیات جراحی برای او انجام شود.

انجام جراحی ابدومینوپلاستی

انجام جراحی ابدومینوپلاستی آخرین مرحله از ابدومینوپلاستی اقساطی است که پس از آن متقاضیان به دوره نقاهت وارد می شوند.

عمل ابدومینوپلاستی اقساطی برای چه کسانی مناسب است؟

ابدومینوپلاستی به شکل اقساطی را میتوان برای کسانی مناسب در نظر گرفت که شرایط زیر را داشته باشند:

 • کسانی که از عهده پرداخت هزینه این روش بر نمی آیند
 • کسانی که قصد دارند تا در چند قسط هزینه آن را بپردازند
 • افرادی که قصد دارند تا بخش های مختلف بدن را ابدومینوپلاستی کنند
 • کسانی که با چاقی زیادی رو به رو هستند
 • و….

مزایای ابدومینوپلاستی به شکل اقساطی چیست؟

 • به وجود آمدن امکان استفاده از این روش برای همه متقاضیان
 • کاهش فشار مالی وارد شده بر متقاضیان
 • اعتماد و آرامش خاطر بیشتر متقاضیان
 • افزایش تقاضا و درامد کلینیک های زیبایی
 • بهره بردن از خدمات با کیفیت و مناسب همچون ابدومینوپلاستی معمولی
 • و…

بهترین مرکز برای ابدومینوپلاستی اقساطی در تهران

مراکز زیادی در تهران عملیات مربوط به ابدومینوپلاستی اقساطی را انجام می دهند اما همه آنها از اعتبار کافی برخوردار نیستند  و باید حتما بهترین مراکز را در این زمینه انتخاب کنید.

یکی از بهترین مراکز برای ابدومینوپلاستی اقساطی در تهران مرکز لیپو ویزر است که بهترین شرایط را برای شما به وجود می آورد. این مجموعه با بهترین پزشکان همکاری می کند و از پیشرفته ترین تجهیزات برای این کار بهره می برد.

در صورت تمایل میتوانید نسبت به این مرکز تحقیقاتی انجام دهید و به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بپردازید.

لازم به توضیح است که در مجموعه لپیو ویزر علاوه بر ابدومینوپلاستی میتوانید از خدمات دیگر زیبایی نظیر: پیکرتراشی، لپیوماتیک، لیپو لیز و … نیز بهره مند گردید.

سخن پایانی

ابدومینوپلاستی در سعادت اباد شرایط مناسبی برای شما هموطنان عزیز است که قصد دارید به زیبایی اندام های خود بیفزایید. برای رسیدن به این هدف بزرگ و افزایش اعتماد به نفس خود با ما در ارتباط باشید تا نوبت ویزیت در خصوص تامی تاک به شکل اقساطی برای شما تعیین شود.

درخواست مشاوره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا