پروتز سینه

آیا پروتز سینه نیاز به تعویض دارد؟

آیا پروتز سینه نیاز به تعویض دارد؟ در چه مواقعی به تعویض پروتز سینه نیاز است؟ مطالعه این مطلب که از سوی مجموعه لیپو ویزر تهیه شده است را به تمامی بانوانی که قصد استفاده از پروتز سینه دارند، پیشنهاد می کنیم.

پروتز سینه که باعث خوش فرم شدن و افزایش زیبایی بدن بانوان می شود، امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و به وفور از آن استفاده می گردد. نتایج حاصل از پروتز در کشور ما تا کنون بسیار رضایت بخش بوده اند و تاثیرات بسیار مثبتی به کمک انها به وجود امده است.

اما مساله مهمی که باید در این زمینه مد نظر قرار دهیم، این است که ماندگاری پروتز سینه دائمی است و یا خیر. همچنین کسب اطلاع از این موضوع که آیا پروتز سینه نیاز به تعویض دارد و یا خیر نیز میتواند حائز اهمیت باشد.

ماندگاری و دوام پروتز سینه چه قدر است؟

در راستای مطالب ذکر شده در بخش فوقانی، باید بگوییم که پروتز سینه در انواع مختلف آن از ماندگاری دائمی برخوردار نیستند و به عنوان یک روش دائمی برای زیبایی پستان به کار نمی روند؛ در حالی که بسیاری از بانوان به دلیل تهاجمی بودن این روش، آن را به عنوان یک روش دائمی در نظر می گیرند.

به صورت کلی انواع پروتز های سینه از ماندگاری در حدود 10 الی 20 سال برخوردار هستند و بر اساس وضعیت جسمی بانوان و بافت های بدن آنها به مرور زمان تحلیل می روند و شکل ظاهری خود را از دست می دهند.

آیا پروتز سینه نیاز به تعویض دارد؟

آیا پروتز سینه نیاز به تعویض دارد؟

با توجه به اینکه پروتز سینه  یا لیفت سینه بعد از مدت زمان ذکر شده، ممکن است که تحلیل برود و زیبایی آن تحت تاثیر قرار بگیرد، در صورت نیاز میتوان برای تعویض آن اقدام کرد. اما معمولا تغییر ظاهر پروتز بعد از گذشت زمان به قدری بارز نیست که بخواهید برای انجام این کار اقدام کنید و تحت جراحی قرارب گیرید.

به همین دلیل اغلب مواقع در شرایطی تعویض پروتز سینه از سوی پزشکان توصیه می شود که مشکلی در آنها ایجاد شده باشد.

در چه مواقعی به تعویض پروتز سینه نیاز است؟

اصلی ترین مواقعی که بر اساس آن به تعویض پروتز سینه نیاز است، شرایطی به شرح زیر خواهد بود:

پاره شدن پروتز سینه

یکی از شایع ترین مسائلی که بر اساس آن به تعویض پروتز سینه نیاز خواهد بود، پاره شدن آنها پس از جراحی و قرار گرفتنشان در زیر بافت پستان است. پس از اینکه پروتز سینه به منظور افزایش زیبایی ظاهری مورد استفاده قرار می گیرد، به رعایت مراقبت های بعد از آن نیازمند است و نباید ضربه شدید و محکم به پستان وارد شود.

زیرا در چنین شرایطی امکان پاره شدن و آسیب دیدن پروتز ها وجود دارد که موجب پخش شدن مواد آن در داخل بدن می شود. با این وجود چنانچه پروتز خصوصا انواع سیلیکونی آن در زیر بافت بدن دچار آسیب شود و مواد داخل آن تخلیه گردند، به تعویض پروتز سینه نیاز خواهد بود و مواد سیلیکونی پخش شده در بدن نیز باید تخلیه شوند.

جا به جا شدن پروتز ها در زیر بافت پستان

پروتز های سینه ممکن است که بعد از مدتی و یا بر اساس مسائلی جا به جا شوند و وضعیت آنها در زیر بافت سینه تغییر یابد. به عنوان مثال: بارداری از شایع ترین مسائلی است که میتواند منجر به جا به جا شدن پروتز شود.

با بروز این اتفاق وضعیت ظاهری سینه تحت تاثیر قرار می گیرد که باید برای تعویض پروتز اقدام کرد تا مجددا زیبایی پستان ها حفظ شود و پروتز به جایگاه مناسبی باز گردد.

به وجود آمدن انقباضات کپسولی

منظور از انقباضات کپسولی، وجود اسکار در اطراف بافت سینه و تاثیر گذاری آن بر روی پروتز است. چنانچه این معضل برای متقاضیان وجود داشته باشد، امکان نیاز به تعویض پروتز نیز وجود خواهد داشت.

موج دار شدن پروتز های سینه

تحلیل رفتن پروتزهای پستان میتواند باعث موج دار شدن و یا چروک گردیدن آنها شود که این مساله مسلما بر روی وضعیت ظاهری پستان ها اثر می گذارد. بنابراین این مشکل نیز از دیگر عواملی خواهد بود که میتواند منجر به تعویض پروتز سینه شود و بانوانی که از بروز این اتفاق رنج می برند با مشورت پزشک امکان تعویض پروتز ها را خواهند داشت.

کوچک شدن و تحلیل رفتن پروتز

آخرین موردی که می تواند باعث نیاز به تعویض پروتز شود، از بین رفتن حالت آن، شل شدن مجدد پستان ها و یا کوچک شدن و تحلیل رفتن پروتز ها است؛ اگر این مساله پس از گذشت سال ها باعث ناراحتی شما شود، باید با مراجعه به مراکز زیبایی معتبر مانند: مجموعه لیپو ویزر برای تعویض پروتز اقدام کنید که به این منظور باید مجددا تحت عمل جراحی قرار بگیرید و دوره نقاهت مورد نیاز را طی کنید.

آیا پروتز سینه نیاز به تعویض دارد؟

 

هزینه تعویض پروتز سینه چه قدر است؟

شاید با خود فکر کنید که اگر قبلا از پروتز استفاده کرده باشید و بخواهید آن را تعویض کنید، هزینه شما کمتر از افرادی خواهد بود که قبلا آن را به کار نبرده اند؛ اما لازم است تا آگاه باشید که هزینه تعویض پروتز سینه برای شما با کسانی که تا کنون از آن استفاده نکرده اند، یکسان است و هیچ تفاوتی در این خصوص وجود نخواهد داشت؛

زیرا به این منظور باید تمامی عملیات از اول طی شوند، جراحی انجام شود و پروتز های جدید مورد استفاده قرار گیرند که تمامی این مسائل در هزینه موثر هستند و موجب کاهش مخارج شما در این شرایط نمی شوند.

کلام آخر

با توجه به بررسی های انجام شده در رابطه با تعویض پروتز سینه در غرب تهران، چنانچه قصد انجام این کار را دارید باید در ابتدا با یک پزشک متخصص در این زمینه مشورت کنید و سپس به واسطه بهترین مراکز زیبایی برای جراحی تعویض پروتز اقدام نمایید.

کلینیک لیپو ویزر بهترین شرایط و امکانات را در این راستا در خدمت شما عزیزان قرار داده است. اگر میخواهید که از بهترین تجهیزات و جدیدترین روش ها برای انجام این کار بهره مند شوید، با ما تماس بگیرید تا راهنمایی بیشتری در اختیارتان قرار گیرد.

درخواست مشاوره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا