تزریق چربی

آیا تزریق چربی زیر چشم درد دارد؟

آیا تزریق چربی زیر چشم درد دارد؟ میزان درد حاصل از تزریق چربی زیر چشم چه قدر است؟ آیا درد بعد از تزریق چربی زیر چشم طبیعی است؟ در کدام مرحله از تزریق چربی زیر چشم میزان درد بیشتر است؟ در مجموعه لیپو ویزر قصد داریم که به بررسی تمامی این پرسش ها بپردازیم؛ پس به این منظور با ما همراه بمانید.

تزریق چربی زیر چشم روشی است که امروزه به وفور در مراکز زیبایی برای متقاضیان انجام می شود و به کار بردن آن هیچ محدودیت سنی و جنسی به همراه ندارد بلکه تمامی آقایان و بانوان در صورت تمایل میتوانند از این روش استفاده کنند.

هدف از تزریق چربی زیر چشم، برطرف کردن چین و چروک های پوستی، گودی زیر چشم و رفع تیرگی آن است که ظاهر بهتری را در چهره ایجاد می کند؛ در این روش از چربی های طبیعی بدن خود فرد استفاده می شود؛ بدین شکل که چربی به میزان لازم از اندام های دیگر دریافت می شود و سپس آن را به بخش زیرین چشم تزریق می کنند.

آیا تزریق چربی زیر چشم درد دارد؟

عملیات مربوط به تزریق چربی در بخش زیرین چشم به صورت کم تهاجمی انجام می شود و تمامی امور زیبایی که از نوع کم تهاجمی هستند، موجب ایجاد درد می گردند. از این جهت برای انجام آن ها از بی حس کننده های موضعی استفاده می شود.

به کار بردن بی حسی موضعی در این زمینه موجب کاهش درد می شود اما به صورت کلی موجب برطرف شدن کامل درد نمی شود. به همین دلیل تزریق چربی زیر چشم حتی با وجود آنکه تحت بی حسی موضعی انجام می شود، اما باز هم با درد همراه است و میزان درد و شدت آن به دلیل استفاده از بی حس کننده کاسته می شود.

میزان درد حاصل از تزریق چربی زیر چشم چه قدر است؟

با استفاده از بی حس کننده موضعی برای تزریق چربی در بخش زیرین پلک میزان درد بسیار کم می شود؛ به عبارت دیگر در این حین میزان درد به گونه ای است که افراد به راحتی میتوانند فشار ناشی از درد را تحمل کنند ت عملیات تزریق چربی پایان یابد.

پس اگر قصد استفاده از این روش زیبایی را دارید، با خیال آسوده میتوانید تزریق چربی انجام دهید.

آیا درد بعد از تزریق چربی زیر چشم طبیعی است؟

علاوه بر دردی که برای تزریق چربی زیر چشم در حین انجام عملیات تزریق به وجود می آید،

پس از اتمام مراحل کار نیز متقاضیان درد خواهند داشت که این مساله کاملا طبیعی است زیرا چربی تازه به زیر پوست وارد شده و تا چند روز ممکن است که موجب ایجاد درد و التهاب شود که با رعایت دستورات پزشک و اتمام دوره نقاهت این درد نیز پایان می یابد.

پس اگر در دوره نقاهت احساس درد، تورم یا التهاب داشتید، جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

 

آیا <yoastmark class=

 

در کدام مرحله از تزریق چربی زیر چشم میزان درد بیشتر است؟

همان طور که در بخش های فوقانی اشاره کردیم، برای تزریق چربی به زیر چشم باید چربی مورد نیاز از بدن خود فرد دریافت شود. به صورت کلی تزریق چربی زیر چشم همراه با سه مرحله درد است که عبارت است از: درد حین برداشت چربی، درد هنگام تزریق چربی زیر چشم و درد پس از تزریق.

در بین این مراحل، بر اساس گفته پزشکان و متقاضیان تزریق چربی زیر چشم، بیشترین میزان درد در هنگام برداشت و استخراج چربی از بافت مورد نظر است و متقاضیان در این مرحله بالاترین میزان را تجربه خواهند کرد.

زیرا برای برداشت چربی های مورد نیاز از لوله کانولا استفاده می شود که این لوله از طریق سوراخی که در بافت ایجاد می شود، به داخل بدن و زیر پوست ارسال می شود تا با ایجاد ارتعاش در زیر بافت مورد نظر، موجب آب شدن چربی ها گردد. پس از آن چربی های آب شده از طریق مکش دستگاه خارج می شوند تا به زیر چشم تزریق شوند.

چگونه میتوان موجب کاهش درد شد؟

برای آنکه بتوان درد حین استخراج و تزریق چربی برای زیر چشم ها را کاهش داد، از بی حس کننده موضعی استفاده می شود و به کمک آن درد کاهش می یابد؛ اما برای آنکه متقاضیان بتوانند درد پس از تزریق را کاهش دهند و شرایط بهتری داشته باشند، باید مراقبت های بعد از تزریق چربی را رعایت کنند که برخی از انها از قبیل زیر هستند:

  • مصرف مرتب داروهایی که از سوی پزشک معالج تجویز شده است
  • مصرف مسکن در صورت نیاز و با صلاح دید پزشک
  • استفاده از کمپرس یخ برای کاهش التهاب و درد بعد از تزریق
  • پرهیز از وارد کردن فشار به بخش هایی که تزریق بر روی انها انجام شده
  • پرهیز از فشار آوردن به قسمتی که چربی از آن استخراج شده است
  • پرهیز از هر گونه فعالیت شدید و سنگین
  • استراحت کردن به میزان کافی
  • پرهیز از سیگار و دخانیات به منظور افزایش سرعت بهبود یافتن زخم ها
  • و…

سخن پایانی

با بررسی های انجام شده در رابطه با اینکه آیا تزریق چربی زیر چشم درد دارد؟، چنانچه مایل به انجام این کار هستید و با درد سطحی و جزئی مشکلی ندارید، قادر به انجام این کار خواهید بود و میتوانید با تزریق چربی در زیر چشم ها به زیبایی چهره خود بیفزایید.

در مجموعه لیپو ویزر میتوانید در بهترین شرایط این کار را انجام دهید و زیر نظر بهترین متخصصین به تزریق چربی بپردازید. در صورتی که به کسب اطلاعات بیشتر نیازمند هستید، با ما در تماس باشید.

درخواست مشاوره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا